BEYLİKDÜZÜ OFİS TADİLAT VE DEKORASYONU

Beylikdüzü ofis tadilatı, Beylikdüzü tadilat, Beylikdüzü dekorasyon işleriniz için tam olarak aradığınız noktada, BAKİ YAPI ‘dasınız. Beylikdüzü ofis tadilat ve dekorasyonu işlerinize talibiz.

Ofis ve ev tadilatlarınızda, işin ehli iş gücü ve yönetim kadrosuyla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Beylikdüzü ofis tadilatı ve Beylikdüzü ofis dekorasyonu konularında size özel tasarımlarımızı ve tekliflerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.

BAKİ YAPI Beylikdüzü Ofis Tadilatı

Müşterilerinizi ağırladığınız ofisinizde, onlara sunacağınız ilk izlenim ve konfor, psikolojik etki, çalışma alanınızın verimliliği gibi kriterleri göz önünde bulundurarak sizlerin isteklerini dinliyor ve biz de sizlere kendi düşüncelerimizi ve tecrübelerimizi aktarıyoruz. Tüm bu karşılıklı etkileşim içerisinde sizlere en uygun tasarımlarımızı sunarak bunları hayata geçiriyoruz. Unutulmaması gerekir ki, dekorasyon işleri sürekli olarak önümüze çıkmasını istemeyeceğimiz bir iştir ve bu konuda kesinlikle işin ehli insanlarla çalışmak sizlerin de hayat kalitenizi artıracaktır. Beylikdüzü ofis tadilatı ve ya Beylikdüzü ofis dekorasyonu işlerinizde sizlere en uygun, en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyarız.

Beylikdüzü Ofis Tadilat ve Dekorasyonu Kapsamında Neler Yapmaktayız?

Beylikdüzü ofis tadilat ve dekorasyonu kapsamında, ofislerinizin ve çalışma alanlarınızın yenilenmesi veya baştan tasarlanması ve uygulanması konusunda şu işleri yapmaktayız:

  • Ofislerinizi ve atölye gibi çalışma alanlarını baştan aşağı yeniliyoruz. Siz değerli müşterilerimizi yansıtan ve çalışanlarının çalışabilmesinde en ergonomik standartların olduğu alanlar yaratmaya çalışıyoruz.
  • Ofisinize ve çalışma alanınıza en uygun mobilyaların tespitini sizlere birlikte yapıyor, bunların üretim aşamalarını üstleniyoruz.
  • Tüm tesisatları baştan aşağı yenileyip, kullanılacak ekipman kapasitelerine cevap verebilecek iyileştirmeleri yapıyoruz.
  • Seramik, kapı ve pencere doğramalarının değişimi gibi kalemleri a’dan z’ye yapıyoruz. Gerekli değişimleri en uygun şekilde yerine getiriyoruz.
  • Alçıpan bölme duvarlar veya isteğe uygun alüminyum bölme elemanlarıyla iş yerinizde uygun bölümler oluşturuyoruz. Gerekli seperatörlerin tasarım ve uygulama işlerini yapıyoruz.
  • Duvar kaplama, alçı sıva uygulamalarıyla boya – badana işlerinizi yapıyoruz.
  • Çalışan kişi sayısına uygun yemekhaneler, mutfaklar ve WC’ler oluşturarak her türlü ihtiyaca cevap verecek tasarımları anahtar teslim olarak yapıyoruz.
  • Asma tavan çözümleriyle ferah ve aydınlık alanlar yaratıyoruz.
  • Güvenlik sistemlerini kuruyoruz.

BAKİ YAPI olarak Beylikdüzü ofis tadilatı ve Beylikdüzü ofis dekorasyonu ile işlerinizde sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Ofisiniz ve eviniz için en kullanışlı ve ekonomik çözümlerimizi konuşabilmemiz için ücretsiz keşif yapmak üzere sizlerle tanışmaktan mutluluk duyacağız.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir