BEYLİKDÜZÜ MUTFAK TADİLATI

BAKİ YAPI olarak, Beylikdüzü mutfak tadilatı kapsamında eskimiş ve modası geride kalmış mutfak dolaplarınızı en modern mobilyalarla değiştiriyoruz, en modern seramik/granit uygulamaları yapıyoruz, mutfak tezgahlarınızı değiştiriyoruz ve mutfağınıza yepyeni bir hava katıyoruz. Beylikdüzü mutfak yenileme işleri için doğru yerdesiniz.

Mutfaklar, evlerimizde en fazla keyif alarak vakit geçirdiğimiz mekanlardan biridir. Gerek yemeklerimizin üretim sürecinde, gerekse günün yorgunluğunu yemek yerken ya da bir kahve içerken atmak istediğimizde, ve hatta eşimizle veya ailemizin yetişkinleriyle geçirdiğimiz vakitlerde konforlu bir mutfağa ihtiyaç duyarız. Yemek kokmayan ve havalandırması iyi çalışan, ferahlatıcı bir dekorasyona sahip olan, tam olarak kullanışlı tabir edeceğimiz mutfaklara sahip olmak hepimiz isteğidir. Bu konuda bizler, sizlerin isteklerine cevap veren en yaratıcı çözümleri sunuyoruz.

Mutfak tadilatı konusu ister istemez profesyonel yardım almanızı gerektiren bir konudur. Ama elbette ki mutfağı kullanacak olan sizlerin görüş, istek ve beğenileri dikkate alınarak yapılması gereken bir iştir. Bizler bu konuda sizleri işin işine dahil ederek Beylikdüzü mutfak tadilatı konusunda tasarımlarımızı tamamen müşterilerimizin memnuniyeti ve gerçekleşecek imalatlara katılımlarıyla gerçekleştiriyoruz.

Beylikdüzü mutfak tadilatı yapan firmaları araştırma işine girdiğinizde göreceksiniz ki, civarda bu işi yapan sayısız firma ya da kişi mevcuttur. Sayısız mutfak tadilatı ustasıyla bile muhattap olma durumunda kalabilirsiniz. Hatta Beylikdüzü mutfak dolabı firmaları bile bu tadilat işine soyunup sizlerin işlerine talip olabilmektedirler. Bu sayısız seçenek arasında güvenilir Beylikdüzü mutfak tadilatı firmalarının sayısı gerçekten çok azdır. BAKİ YAPI sizlerin güvenebileceği ender firmalardan bir tanesidir.

Beylikdüzü mutfak tadilatı, mutfak tesisatlarının yenilenmesi, seramiklerin değiştirilmesi ve yenilenen mobilyalarla modern bir hava katılması işlerinin tamamı olarak nitelendirdiğimiz tadilat işlerinizde BAKİ YAPI güvencesi ve garantisiyle hizmetinizdeyiz. Beylikdüzü mutfak tadilatı ve Beylikdüzü mutfak dekorasyonu konusu dahilinde eskimiş ve yıpranmış veyahutta artık modası geçmiş mutfak tezgahınızın değişmesi işlerinde ve balkonunuzu mutfakla birleştirerek mutfak büyütmede de hizmet vermekteyiz. Eskimiş ve sıkıldığınız veya artık işlevini tamamen yitirmiş olan mutfağınızı baştan aşağı yenilemek en uygun fiyat garantisi ile hizmetinizde.

Beylikdüzü Mutfak Tadilatı Konusunda Neler Yapmaktayız?

BAKİ YAPI, Beylikdüzü mutfak tadilatı konusunda iş veren taleplerini en iyi şekilde değerlendirerek ortaya çıkardığı tasarım ve fikirleri hayata geçirecek uzman iş gücüne sahiptir. Mutfak tadilatı konusunda şu işleri yapmaktayız :

  • Mutfak Dolabı
  • Tezgah Arası Fayans, Seramik, Cam Mozaik Uygulama
  • Zemin Seramik veya Granit Yer Döşemesi Uygulamaları
  • Su Tesisatı Yenileme
  • Elektrik Tesisatı Yenileme
  • Boya, Badana, Sıva İşleri
  • Duvar Dekoru Uygulamaları
  • Mutfak Tezgahlarının Yenilenmesi
  • Alçı – Alçıpan İşleri
  • Balkon Kapama İşleri (Balkon Mutfak Birleşimi)

Mutfak tadilatı ve mutfak mobilyalarınızın değişimi işlerinizde BAKİ YAPI ile iletişime geçerek keşif ve teklif alabilirsiniz.

Mutfak Tadilatı Fiyatları

“Mutfak tadilatı fiyatları ne kadardır?” , “Mutfak tadilatı ne kadara mal olur?” sorularının yanıtlarını kabataslak söylemek mümkün olsa da yerinde yapılacak keşif ve metrajlarla tam olarak belirlenebilmektedir. Yüzeylerin uygulamaya hazır olup olmadığı ve yapılacak düzenleme çalışmaları ve mevcut tesisatların durumunu bu fiyatı etkilemektedir. Ancak yine de ortalama 20 m2 bir mutfak yenileme fiyatı 7.000 TL -10.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Mutfak Tadilatı Kaç Gün Sürer?

Mutfak tadilatınızı gerekli ölçümler alınıp, malzemelerinin kararlaştırılmasının ardından iş başı yaptığımız tarihten itibaren 5 iş günü içerisinde bitirmeyi taahhüt ediyoruz. Bu süre iş başlangıç tarihini biz belirlemek suretiyle garanti edilmektedir. Çünkü, mutfak mobilyalarının ve tezgahın siparişi verilen nitelikler neticesinde imal edilmesi süreci farklılık gösterebilmektedir.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir