BEYLİKDÜZÜ METAL SEDİR

İç ve dış mekanlarda tercih edebileceğiniz en trend ürünlerden olan metal sedirlerin imalat ve satışında, Beylikdüzü metal sedir kapsamında BAKİ YAPI olarak hizmet vermeye başladığımızı siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Beylikdüzü metal sedir, Büyükçekmece metal sedir, Esenyurt metal sedir, Avcılar metal sedir, Küçükçekmece metal sedir, Florya metal sedir, Yeşilköy metal sedir, Bakırköy metal sedir, Bahçelievler metal sedir ihtiyaçlarınızda İstanbul Esenyurt işçesinde bulunan ferforje sedir atölyemizle hizmete başladık.

BAKİ YAPI Beylikdüzü Metal Sedir

Özellikle kafe tasarımlarında revaşta olan metal sedir ürünlerine, hatta Beylikdüzü cafe tadilatı, Beylikdüzü kafe dekorasyonu hizmetlerinin tamamına BAKİ YAPI farkıyla ulaşabilirsiniz.

Metal Sedir (Ferforje Sedir) Nedir?

Evlerinizin bahçelerinde, balkonlarınızdai yazlıklarınızda, iş yerlerinizde, cafe ve restaurant işletmenizde konuklarınızı ve müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz şık, rahat ve konforlu oturma gruplarıdır.

Sedirlerinizi tek parça olarak alabileceğiniz gibi, takım olarak da alabilirsiniz. Cafe gibi işletmelerinizde uyguladığınız tadilatla örtüşen renk ve modellerde metal sedirlerinizi sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyacağız. Ferforje ve yastık, oturak kısımlarının renklerini dileğiniz şekilde tasarlayabilme imkanına sahipsiniz.

BAKİ YAPI Metal Sedir ve Cafe Dekorasyonu

Kafe Tadilat ve Dekorasyonu

BAKİ YAPI, Beylikdüzü ve civarındaki tüm ilçelerde, Tekirdağ ve Trakya bölgesinde kafe tadilat ve dekorasyon hizmeti de sunmaktadır. Tasarım ve uygulama konusunda etkin iş gücü ekibiyle memnuniyet garantili çözümler sunmaktayız. BAKİ YAPI hizmet yelpazesini incelemeden karar vermeyin. Tek firma ile ulaşabileceğiniz maksimum iş seviyesine ulaşın.

Beylikdüzü Metal Sedir (Ferforje Sedir) Fiyatları Nelerdir?

Bulunduğu yere göre değişen cüzi miktardaki nakliye ücretleri haricinde, metal sedir ürünlerimizin atölye çıkış fiyatı 1.500 TL den başlamaktadır. İddaa ediyoruz ki, bölgede en ucuz ürünleri bizden bulacaksınız. Beylikdüzü sedir fiyatlarında en uygun fiyatları BAKİ YAPI garantisiyle alacaksınız.

Detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir