BEYLİKDÜZÜ KORNİŞ TAKMA

Beylikdüzü korniş takma veya Beylikdüzü korniş montajı işleriniz için BAKİ YAPI olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Haftanın tüm günlerinde ve geç saatlere kadar çalışan saha ekiplerimizle sizlerin hizmetinizdeyiz.

BAKİ YAPI Beylikdüzü Korniş Takma

Yeni evinizde veya işyerinizde korniş takma ihtiyacınızda, mevcut eskimiş veya yerinde sökülmüş kornişleriniz tamir, yeniden montaj veya değiştirme işlerinizde bölgede 7 gün geç saatlere kadar bulunan gezici servisimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

İlk bakışta kolay gibi görünse de, korniş takma bir ustalık marifeti, kabiliyet ve tecrübe gerektiren bir iştir. Toz ve iz bırakmadan, sizlere rahatsızlık vermeden bu işi çok kısa bir sürede yerine getirmekteyiz. Bizlere ulaştığınız ilk andan itibaren Beylikdüzü korniş takma ustalarımız yerinde keşif ve ölçü yaparak, hızlı bir şekilde kornişlerinizi getirip hemen montajını bitirmektedirler.

BAKİ YAPI Beylikdüzü Korniş Montajı

Beylikdüzü Korniş Takma İşlerinde Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Hizmet

BAKİ YAPI olarak, Beylikdüzü korniş takma işlerinizde en uygun fiyat ve en kaliteli hizmetle sizlere yardımcı oluyoruz. Beylikdüzü korniş takma ustalarımız kullandıkları malzemeler ve gösterdikleri işçiliklerden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Yapıştırma ve ankraj yollu montaj ilkelerimizle en kaliteli ve sağlıklı işçiliği sizlere sunmaktayız.

Beylikdüzü korniş tamiri ekibimiz ilei kornişlerinizin tamirini en kaliteli şekilde tamamlıyoruz.

Beylikdüzü Korniş Montajı Kapsamında Neler Yapmaktayız?

Beylikdüzü korniş montajı kapsamında saha ekibimiz gelip ölçü alır. Malzeme gerekliliklerini belirleyip, çok kısa bir tedarik sürecinin ardından tekrar montajı yapmak üzere gelirler. Temiz ve titiz bir çalışma ile korniş montajı ve değişimini tamamlarlar. Bu sırada çalışılan mekanın tozlanmaması için gerekli tedbirleri alırlar. Kullanılan malzemelerin hepsi uzun ömürlü ve piyasanın en iyi malzemeleridir.

Mevcut olan eskimiş kornişlerinizi sökülüp atılması işlerini yapmaktayız. Eğer sökülmüş olan ve eski montajı doğru yapılmamış ürünleriniz varsa, bunların sağlamlaştırma işlerini de yerine getirmekteyiz.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir