BAHÇEŞEHİR TADİLAT TAMİRAT VE DEKORASYON

BAKİ YAPI olarak Bahçeşehir tadilat, tamirat ve dekorasyon kavramlarını yeniden anlamlandırıyoruz. Bizim için bu kavramlar içi boşaltılmış kelimeler olmaktan uzakta, anlamlandırmak için üzerinde çaba gösterilmesi gereken olgulardır.

Tadilat, Tamirat ve Dekorasyon

Tadilat ve tamirat kavramları, bir bölümün veya işlevin en ergonomik ölçülerde ve kullanım ömürleri en uzun olacak kalite ve değerde tekrardan yapılması, düzeltilmesi işleridir.

Dekorasyon ise, aslında yaşam ve kullanım ömründen bağımsız olarak daha estetik ölçülere dayanarak yapılan revizyondur. Dekorasyon denildiğinde kullanıcının zevkleri, psikolojik rahatlama etkenleri ve iç dünyasının bir yansıması olarak düşünmekteyiz. Bu bağlamda belirlenen ve sayılamaz nicelikteki unsurları kullanışlılık, kalite ve estetik koşullarda tasarlamayı ve uygulamayı şiar ediniyoruz.

BAKİ YAPI Tadilat, Tamirat ve Dekorasyon

Bahçeşehir Ev Tadilatı

BAKİ YAPI, Bahçeşehir ev tadilatı ve Bahçeşehir ev dekorasyonu konusunda, sizleri birden farklı kalem iş ve çok sayıda ekiple uğraşmak zorunda kalmaktan kurtarıyor. Evlerinizin, villalarınızın tasarım ve uygulama işlerinde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

BAKİ YAPI Bahçeşehir Ev Tadilatı

Yaşam alanlarınızın havasını değiştirmek ve en modern çizgilerle donatmak ve artık ister istemez değişimi zorunlu olan zamanını doldurmuş bölümlerinizi yenilemek istediğinizde BAKİ YAPI, ev tadilatı konusunda bu ihtiyacınızı karşılamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bahçeşehir ev tadilatı firmaları arasından güvenilir, işi layıkıyla yapan, ekonomi konusunda bütçenizi sarsmayacak fiyat ve ödeme koşulları sunan, işi belirlenen zaman içerisinde yapıp teslim edebilecek olan firma bulma zorunluluğu ister istemez oluşmuştur. Bu konuda en güvenilir Bahçeşehir ev tadilatı firması olma konusunda sizlere en yakın firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Güvenilir ve işin ehli yönetim ve iş gücü kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Ev tadilatı, komple ev dekorasyonu konusunda işin ehli iş gücümüz ve tecrübeli teknik elemanlarımızla sizlerin istek ve düşüncelerinizi yaşayacağınız mekanlara yansıtıyoruz. Mimar ve mühendis kadromuzun tasarlayıp, iş planı ve uygulama süreçlerini takip ettiği bu işleri BAKİ YAPI güvencesiyle aldığınızda memnuniyet ve en uygun fiyat garantisi ile hizmetini de almış olacaksınız. Profesyonel sözleşmelerle yaşanacak aksaklıkların telafisini taahhüt ettiğimizden, her hangi bir hak kaybı yaşamayacaksınız. Bahçeşehir ev tadilatı, Bahçeşehir ev dekorasyonu konularında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bahçeşehir Ev Tadilatı Kaç Gün Sürer?

Bahçeşehir ev tadilatı işlerinde süre, tadilat yapılacak ev bölümleri ve metraj bilgilerine göre değişiklik göstermektedir. Komple ev tadilatı olarak tanımlayabileceğimiz tüm evin anahtar teslim tadilat işlerinde ortalama 30-45 gün içerisinde standart bir evin komple tadilatı yapılabilmektedir. Ama kısmi olarak evin bir bölümünün tadilatı işlerinde bu süre 15 günlere kadar inebilmektedir. Ev tadilatı yapan firmalar bu konuda ne taahhüt ederlerse etsinler gerçekçi ev tadilatı ve ev dekorasyon süreleri bunlardır. Tadilat işleri yaptırmak isteyen kişiler bu bilgiyi kesinlikle göz önünde bulundurmalıdırlar.

Bahçeşehir Ev Tadilatı Ne Kadar Tutar?

Bahçeşehir ev tadilatı fiyatları yine evin anahtar teslim komple tadilatı ve kısmi tadilatına göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca ev tadilatı yaparken kullanılacak malzeme kalitesi ve çeşitleriyle de orantılı olarak artacak ya da azalacaktır. Kullanılacak malzeme fiyatları da bunu etkilemektedir. Ama orta kaliteli ev tasarımlarımızda 100 m2 olarak düşünülecek bir evin ortalama ev tadilatı fiyatı 40.000-70.000 TL arası değişen bir fiyatla yapılabilecektir. Bahçeşehir komple ev tadilatı veya Bahçeşehir komple ev dekorasyonu konularında kalite ve standartlara oranla değişen rakamlarda maliyet değişikliği olacaktır.

Bahçeşehir Ev Tadilatı Kapsamında Neler Yapıyoruz?

BAKİ YAPI, Bahçeşehir ev tadilatı konusunda, ev ve villalarınızı anahtar teslim a’dan z’ye yeniden tasarlayıp en mükemmel mekanlara dönüştürebildiğimiz gibi, evinizin kısmi olarak tadilatlarını da yapmaktayız.

 • Komple Ev ve Villa Tasarım ve Uygulama
 • Banyo Tasarım ve Uygulama
 • Mutfak Tasarım ve Uygulama
 • Oturma Odası-Salon Tasarım ve Uygulama
 • Yatak Odası Tasarım ve Uygulama
 • Elektrik Tesisat Yenilemesi
 • Mekanik Tesisat Yenilemesi
 • Sıhhi Tesisat Yenilemesi

Bahçeşehir ev tadilatı ve dekorasyonu konusunda sizleri dinlemek, isteklerinize hitap edecek tasarımları sizlere sunmak üzere bizlere ulaşmanızı bekliyoruz. Ücretsiz keşif ve bilgi için iletişim numaralarımızdan bizleri arayınız.

Bahçeşehir Tadilat, Tamirat ve Dekorasyon Konusunda Neler Yapmaktayız?

Bahçeşehir tadilat, tamirat ve dekorasyon işleri kapsamında evinizin tamamını, bir bölümünü, ofislerinizi, çalışma alanlarınızı, bahçelerinizi kısacası akla gelen her türlü yaşam ve çalışma alanlarını yenileme, tasarlama ve yeni baştan yaratma işlerini yapmaktayız.

 • Ev Tadilat ve Dekorasyonu
 • Villa Tadilat ve Dekorasyonu
 • Banyo Tadilatı
 • Mutfak Tadilatı
 • Bahçe Peyzaj Ve Düzenlemesi
 • Sıhhi Tesisat Yenileme
 • Elektrik Tesisatı Yenileme
 • Isıtma Tesisatı Yenileme
 • Ofis Tadilat ve Dekorasyonu
 • İş Yeri Tadilat ve Dekorasyonu
 • Boya-Badana ve Alçı-Alçıpan İşleri

BAKİ YAPI, Bahçeşehir Tadilat, Tamirat ve Dekorasyon kapsamında yukarıda yapılan tüm işleri mühendis ve mimarlardan oluşan kadrosuyla tasarlama, mühendislik ölçüleri kapsamında hayata geçirme ve işinde iyi olan eğitimli iş gücü kadrosuyla hayata geçirme amaçlarını güderek taahhüt ettiği işleri yerine getirmektedir.

Bahçeşehir Ofis Tadilat ve Dekorasyonu

BAKİ YAPI, Bahçeşehir ofis tadilatı ve ofis dekorasyonu kapsamında çalışma alanlarını yenilemektedir ve/veya yeniden yaratmaktadır.

BAKİ YAPI Bahçeşehir Ofis Tadilat ve Dekorasyonu

Çalışma alanlarımız ve ofislerimiz ergonomi ve çalışma koşullarını sağlıklı hale getirebilme açısından önemlidir. Bahçeşehir ofis ve iş yeri tadilatı veya Bahçeşehir ofis dekorasyonu konularında, hayata geçireceğiniz her işinizi, daha önce hayata geçirmiş olduğumuz tüm işlerimizden kazandığımız tecrübeyle hızlı ve memnuniyet garantili olarak yerine getirmek için sizlerin aramasını bekliyoruz. Ofis tadilatı ve dekorasyonu konularında sizlere yardımcı olmanın da gururunu yaşamaktayız.

Bahçeşehir ofis tadilat ve dekorasyonu işlerinizde, ofislerinizi ve çalışma alanlarınızı sizleri yansıtan özelliklerde, işinize uygun kriterlerde ve saygınlık ve itibar koşullarını baz alarak tasarlıyoruz, beğeninize sunuyoruz ve bu tasarımları hayata geçiriyoruz.

Bahçeşehir ofis tadilatı, Bahçeşehir ofis dekorasyonu konularında BAKİ YAPI olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

İşlerinizde kurumsal kimliğinizi ve ciddiyetinizi en uygun ve kreatif çizgilerde hayata geçirmenizde, zevkleriniz ile kaliteyi buluşturarak görev almanın bilincinde sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Bahçeşehir Banyo Tadilatı

Bahçeşehir banyo tadilatı konusunda, eskimiş ve modası geçmiş banyo mobilyalarınızdan kurtulmak, yine eskilerinin yerine en modern ve dekoratif çizgilere sahip seramik ve granitlerinizle banyonuzu yenilemek isterseniz BAKİ YAPI sizin için biçilmiş kaftan olacaktır.

BAKİ YAPI Bahçeşehir Banyo Tadilatı

Bahçeşehir banyo tadilatı, Bahçeşehir banyo dekorasyonu konularında bizleri aramanız durumunda “Bahçeşehir Banyo tadilatı fiyatları” , “Bahçeşehir banyo tadilatı ne kadar zaman sürer?” , “Bahçeşehir banyo tadilatı nasıl yapılır?” , “Bahçeşehir banyo tadilatı kaç gün sürer?” gibi sorularınızın hepsine yanıt bulabilir, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilir ve tekliflerimizi öğrenebilirsiniz. Banyo tadilatı ve WC tadilatı konusunda sizlere hizmet vermekte sabırsızlanıyoruz.

Bahçeşehir Banyo Tadilatı Nasıl Yapılır?

Bahçeşehir banyo tadilatı ve dekorasyonu kapsamında zevklerinize ve banyo ölçülerinize uygun olarak banyonuzu yeniden tasarlıyoruz. Banyo mobilyalarınızı ve uygulanmış seramik ve granitlerinizi yenileriyle değiştiriyoruz. Bununla birlikte duşakabin ve jakuzi seçeneklerinizi dinleyip, bu konudaki en başarılı tasarımlarımızı sizlere sunuyoruz. Tüm bunları yaparken, tesisatlarınızın kontrollerini yapıp, yenilenme ve yeniden düzenlenme işlerini yapıyoruz. Mevcut seramiklerinizin yapıştırıldığı yüzeylerin yenilenmesi ve sağlamlaştırılmasını işlerini yaparken, sadece görsellik unsuruna bağlı kalmadan emniyet ve kaliteyi de en önemli olmazsa olmazlarımız arasına koyuyoruz.

Bahçeşehir Banyo Tadilatı Kaç Gün Sürer?

Bahçeşehir banyo tadilatı işlemleri, banyo ölçülerine ve mevcut seramiklerin söküldüğünde alttaki tabakanın sağlamlığına göre değişebileceği gibi, maksimum 5 (beş) iş günü içerisinde bitirilir. Daha sonrasında montajı yapılacak ürünleri montajı hızlı bir şekilde yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Bahçeşehir Mutfak Tadilatı

BAKİ YAPI olarak evlerimizde en fazla vakit geçirdiğimiz yerlerden biri olan mutfakların yeniden düzenlenmesi ve dekore edilmesi işlerinde tüm tecrübemizle hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

BAKİ YAPI Bahçeşehir Mutfak Tadilatı

Bahçeşehir mutfak tadilatı konusunda, hem mutfak amacına uygun tasarımları yapmak hem de dinlenebileceğimiz ve en derin sohbetleri yapabileceğimiz yaşam alanı oluşturmak gayesindeyiz. Bu konularda, mutfak tezgahı ve mobilyalarınızın yenilenmesi, döşemelerinizin mevcut kaplamalarını ister modern tarzdaki granitlerinizle veya parke olarak dönüşümünün sağlanması, mevcut tesisatın yenilenmesi ve düzenlenmesi işlerinin hepsini yapmaktayız. Mutfak tadilatı ve mutfak dekorasyonu kapsamında ihtiyacınız olan tüm tecrübe ve yetenek BAKİ YAPI ‘da mevcuttur.

Bahçeşehir mutfak tadilatı, Bahçeşehir mutfak dekorasyonu konularında bizleri aramanız durumunda “Bahçeşehir mutfak tadilatı fiyatları” , “Bahçeşehir mutfak tadilatı ne kadar zaman sürer?” , “Bahçeşehir mutfak tadilatı nasıl yapılır?” , “Bahçeşehir mutfak tadilatı kaç gün sürer?” gibi sorularınızın hepsine yanıt bulabilir, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilir ve tekliflerimizi öğrenebilirsiniz. Mutfak tadilatı konusunda sizlere hizmet vermekte sabırsızlanıyoruz. Bahçeşehir mutfak tadilatı firmaları arasında en güvenilir ve en tecrübeli noktada olmanızdan dolayı kendinizi şanslı hissedin. Çünkü bu konuda eğitimli yönetim ve iş gücü yapısıyla fark yaratacağımıza inanıyoruz.

Bahçeşehir mutfak tadilatı konusunda, “Bahçeşehir mutfak tadilatı ne kadar tutar?” , “Bahçeşehir mutfak tadilatı kaç gün sürer?” gibi sorularınızın yanıtlarını öğrenmek ve ücretsiz keşif için bizleri arayabilirsiniz.

Bahçeşehir Mutfak Tadilatı Kaç Gün Sürer?

Bahçeşehir mutfak tadilatı, tadilat ve dekorasyon anlamında mutfağın büyüklüğüne göre zamanı değişebileceği gibi, en fazla 5 (beş) iş günü içerisinde tamamlanır. Sonrasındaki günde mutfak mobilyaları montajları tamamlanarak, siz değerli müşterilerimize teslimatı yapılır.Bizler sizlerin ihtiyaç duyduğu tüm konularda sizlere hizmet verirken Müşteri Memnuniyet Garantisi ve En Uygun Fiyat Garantisi sunmaktayız. İşin ehli iş gücümüzle ve donanımlı yönetim kadromuzla Profesyonel Hizmet ve Kurumsal Anlayış ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bahçeşehir tadilat-tamirat ve dekorasyon, Bahçeşehir ofis tadilat ve dekorasyonu, Bahçeşehir mutfak tadilatı, Bahçeşehir banyo tadilatı konularında hizmet, destek, bilgi ve ücretsiz keşif için lütfen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşınız.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir