AVCILAR MUTFAK TADİLATI

Avcılar mutfak tadilatı konusunda aradığınız ve tercih edebileceğiniz her türlü seçeneği bünyesinde barındıran BAKİ YAPI ile tanışmakta geç kalmayın.

BAKİ YAPI Avcılar Mutfak Tadilatı

Evlerimizde vakit geçirmekten en fazla keyif aldığımız yerlerin başlarında gelen mutfaklarımız ferah, modern ve ihtiyaçlarımıza cevap vermesi gerekir. Bu da ergonomik koşulları taşıması ile mümkündür. En yeni tarz materyallerle ve mobilyalarla harmanlanmış, boyutça büyük ve parlak granitlerle bezenmiş bir mutfak isteriz. Ve bu her bir insanın öncelikli tercihleri arasında olacaktır. Mutfak tadilatı konusunda tüm bu arayacaklarınızın yanı sıra BAKİ YAPI ‘nın da sizlere sunacağı pek fazla fikri olacaktır.

Anahtar teslim komple mutfak tadilatı işleri kapsamında, mutfak mobilyası yenileme işlemlerini, balkon mutfak birleştirme işlemiyle mutfak büyütmesini yapıyoruz. Yanı sıra tezgahın ve seramiklerin yenilenmesi işlemleri dahil komple mutfak yenileme işlerini gerçekleştirmekteyiz. Evlerinizin tamamında olduğu gibi, mutfaklarınızda da aklınıza gelebilecek her türlü yenileme ve iyileştirme işlemlerini yerine getiriyoruz.

Eskimiş ve yenilenme zamanı çoktan gelmiş olan mutfaklarınızın tadilat, tamirat ve dekorasyon işlerinde yanınızdayız. Mutfak seramiklerinizi yeni ve modernleriyle yenilemek, eskimiş mutfak mobilyalarınızı yenileriyle değiştirmek veya tamir, bakım ve onarımlarını yapmak istediğinizde BAKİ YAPI olarak, sizlere hizmet vermekteyiz. İyi ve modern bir mutfak, herkesin isteyeceği bir önceliktir.

Avcılar mutfak tadilatı işlerinizi yaparken, Avcılar mutfak tadilatı firmaları arasında kaybolabilirsiniz, mutfak tadilatı işlerinizi yaptırabileceğiniz o kadar fazla firma olacak ki, onların arasından en uygun olan mutfak tadilat firmasını seçmeniz gerekecektir. Bu konuda diğer tadilat firmalarından bir fark yaratacak BAKİ YAPI, güvenilir ve en uygun fiyat garantisi veren, sizlerin memnuniyetini esas alan iş ilkesiyle öne çıkmaktadır. Mutfak tadilatı konusunda, sizlere vereceğimiz hizmetten memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

BAKİ YAPI, Avcılar Mutfak Tadilatı

Avcılar Mutfak Tadilatı Fiyatları

Avcılar mutfak tadilatı maliyeti konusunda net bir rakam söylemeyi zorlaştıran bir çok etken vardır. Kullanılacak mutfak mobilyalarının cinsi ve ebatı, seramik – granit maliyeti tercihleri, mutfak tezgahı seçimi gibi faktörler bunları etkilemektedir. Ama kabaca 20 m2 kadar bir mutfak tadilatı maliyeti 7.000 TL – 20.000 TL aradı farklılık gösterebilmektedir.

Avcılar Mutfak Tadilatı Ne Kadar Sürer?

Mutfak tadilatı iş bitirme süresi de işin boyutuna göre farklılık göstereceği gibi ortalama 7 – 15 gün arası tamamlanmaktadır. Ama küçük ölçekli işlerde bu süre daha da aşağılara inmektedir.

BAKİ YAPI ailesine katılmak ve bu ayrıcalıklardan en uygun fiyat ve müşteri memnuniyet garantisi ile faydalanmak istiyorsanız mutfak tadilatı konusunda bizlere ulaşmanız yeterlidir. Ücretsiz keşif ve bilgi almak için bizlere ulaşınız.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir