AVCILAR EV TADİLATI

Avcılar ev tadilatı konusunda BAKİ YAPI olarak sizlere hizmet vermekten onur duyacağız. Ailenizin her bir üyesinin tercih ve ihtiyaçlarının göz önüne alındığı, huzurla yaşantınızı sürdüreceğiniz evleri tasarlıyoruz. Ve sağlıklı tasarımlarla mutlu olacağınız Avcılar ev tadilat işlerinde hizmetinizdeyiz.

Yaşadığınız evin her bir köşesini yenilemek ve profesyonel dokunuşlarla amacına uygun kullanımına kavuşturacak Avcılar ev tadilatı denilince akla gelen yerdesiniz. İşinin eğitimini almış yönetim kadrosuyla ve yine işinin ehli olan iş gücü tarafıyla bu ayrıcalığı yaşamak isteyeceksiniz. Bunun için Avcılar ev tadilat firmaları arasında sizi en iyi anlayacak firmayı bulmanız gerekecektir.

Avcılar ev tadilatı işlerinizde, artık yenilenme zamanı çoktan gelmiş evlerinizin tümünü veya belirli bir kısmının tadilatını yapabilir, en modern dekorasyon ürünleriyle baştan tasarlayabilirsiniz. Bu konuda sizleri anlayarak en doğru çözümleri sunmak üzere BAKİ YAPI olarak hizmetinizdeyiz.

Avcılar ev tadilatı işlerinizde, öncelikle evinizin tamamında ya da bir kısmında yapacak değişiklikleri belirlemeniz gerekmektedir ve ona göre bir yol haritası belirlenmelidir. Bu konuya etki eden faktörleri iyi belirlemeli ve yapılacak işleri ve en önemlisi ekonominizi ona göre planlamanız gerekmektedir. Tüm bu konularda size yardımcı olmak üzere hizmetinizdeyiz.

Avcılar ev tadilatı, Avcılar dekorasyon konularında evinizde ister kısmi, isterseniz de anahtar teslim komple ev tadilatı isteklerinizde ücretsiz keşif hizmeti sunabiliriz. Profesyonel tasarımlarımızı ve size en uygun tekliflerimizi sunabiliriz.

Avcılar Ev Tadilatı İşleri Ne Kadar Zaman Sürer?

Avcılar ev tadilatı işleri kaç gün sürer?” sorusuna cevap vermek evin büyüklüğüne daha doğrusu tadilatın büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir.

Avcılar komple ev tadilatı ya da kısmi olarak yapmak isteyeceğiniz ev tadilatı işleriniz için, anahtar teslim komple ev tadilatı denildiğinde 30-45 gün arası bir zaman zarfını anlamanız gerekmektedir. Ancak kısmi olarak yapacağınız ev tadilatı ve ev dekorasyonu işlerinizde bu süre 15 güne kadar düşmektedir.

Avcılar ev tadilat işleri konusunda, müşteri memnuniyeti ve kalite güvencesi vererek, yapılacak ev tadilatı işlerinin plan ve proje aşamasından başlayarak anahtar teslimine kadar, dilerseniz de evinizin bölümlerinin kısmi şekilde tadilatını alanında uzman ekipler ve tamamı mimar ve mühendislerden oluşan yönetim kadromuzla yönetmeye ve yerine getirilmesine talibiz. Avcılar ev tadilatı konusunda teknolojik gelişmeleri ve buna paralel tasarımda ve yönetmeliklerde meydana gelen değişimleri göz önünde bulundurarak, gerekli uygulama ve tasarımları en hızlı ve en ekonomik şekilde bitirmek birinci önceliğimiz olmuştur.

Avcılar Ev Tadilatı Aşamaları Nelerdir?

Avcılar ev tadilatı konusunda bizimle iletişime geçtiğiniz zaman, uzman saha ekiplerimiz sizleri yerinizde ziyaret edecek ve yerinde keşif işlerini tamamlayacaklardır. Bu süreçte yapılacak işin niteliği, niceliği, sizin istek ve önceliklerinizi dikkate alarak kullanılacak malzemeyi belirleyecek, hatta sizin isteğiniz doğrultusunda tasarımları oluşturacak ve size teklifimizi sunacaklardır. Bu süreçten sonra Avcılar ev tadilatı ekiplerimiz, size sözleşme sunacaklar ve taahhüt ettikleri işleri eksiksiz ve taahhüt ettiğimiz sürede bitirecek, yenilenmiş yaşam alanınızı sizlere teslim edeceklerdir. Elektrik-mekanik tesisat işlerinden zemin döşemelerinize, parke ve seramik işlerinize, boya-badana işlerinden alçı alçıpan işlerine kadar sayıca fazla olan iş gücü ağımızla garantili ve sözleşmeli işlerle sizlere hizmet vermekteyiz.

Avcılar Ev Tadilatı Fiyatları Nedir?

Avcılar ev tadilatı fiyatları dendiği zaman yine komple ev tadilatı ve kısmi ev tadilatı konularını ayrı ayrı düşünmemiz gerekmektedir. Yine malzeme özellikleri ve kalitesi de bu rakamı etkileyen faktörlerdendir. Komple ev tadilatı dediğimizde 40.000 TL – 70.000 TL arası bir rakam düşünmemiz gerekmektedir.

BAKİ YAPI ile Avcılar ev tadilatı konusunda tanışmak için bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Avcılar Ev Tadilat İşleri Konusunda Hangi İşleri Yapmaktayız?

Avcılar ev tadilatı ve dekorasyonu konusunda evinizin her bir kısmını kısmi açıdan ya da a’dan z’ye komple evinizi anahtar teslim yeniliyoruz. Banyonuzu, mutfağınızı tüm tesisat, mobilya ve seramikleriyle yenileyebiliriz. Oturma odanızı ve yatak odanızı tam manasıyla yepyeni dokunuşlarla, en modern mobilyalarla tasarlıyoruz. Ev tadilatı konusunda boya – badana işleriniz, alçı – alçıpan işleriniz, seramik – granit işleriniz, parke işleriniz ve yıkım – yapım işleriniz gibi bir çok konuda hizmet alabilirsiniz. Avcılar ev tadilat işleri konusunda bize danışmadan hareket etmeyiniz.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir