PERGOLA SİSTEMLERİ

Beylikdüzü pergola sistemleri konusunda BAKİ YAPI olarak hizmetinizdeyiz.

Pergola Nedir?

Pergola, Latince kaynaklı bir kelime olup, saçak anlamına gelen pergule kelkimesinden türemiştir. İtalyanca’da ise gölgelik anlamına gelmektedir.

Pergola, açılıp kapanma özelliği ile her mevsimin getirdiği yağış ve güneş ışınları gibi etkenlerden korunmayı sağlayan bir sistemdir. Balkon, teras ve ya bahçe olsun, oturulan mekanların üzerini kapatmaya yarayan sistemlerdir. Pergola sistemleri, kullanılacak bölgenin iklim ve mevsim koşullarına göre tasarlanmış, korozyona dayanıklı ve yüke karşı mukavemeti hesap edilerek tasarlanmış yapılardır.

Hem yaşam alanlarınızda, hem de kafe ve restaurant tarzı işletmelerinizde, ister teraslarınızda, isterseniz de bahçelerinizde fark yaratacak alanlar yaratmak, kış bahçeleri oluşturmak için pergola sistemleri kullanabilirsiniz. BAKİ YAPI, Beylikdüzü pergola sistemleri, Beylikdüzü kış bahçesi yapımı konusunda profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyet garantili imalatları ile sizlerin hizmetindedir. Son zamanların en trend ürünleri olan pergola sistemleri, yaşam alanlarınıza veya işletmenizde müşterilerinizi ağırlayacağınız alanlarda konforlu çözümler yaratmaktadır.

BAKİ YAPI Pergola Sistemleri

BAKİ YAPI, pergola sistemleri konusunda Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Büyükçekmece başta olmak üzere İstanbul’ un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Pergola sistemleri konusunda en yeni tasarım ve sistemlerde, en modern çizgilerle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. En hızı ve ekonomik çözümler için bizimle tanışmalısınız.

Beylikdüzü Pergola Sistemleri, Beylikdüzü Tente Ssitemleri, Beylikdüzü Cam Tavan Sistemleri, Beylikdüzü Kış Bahçesi, Beylikdüzü Balkon Kapatma Konularında BAKİ YAPI sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Pergola Sistemleri Çeşitleri Nelerdir?

Pergola sistemleri, tasarım ilkelerine göre farklı görünümlerde imal edilebilirler. Bu konuda, hem estetik açıdan, hem de farklı açıklıkları yük taşıma ilkelerine göre kapatmak gerektiğinde birden fazla şekilde tasarlanabilirler. Bu da farklı çeşit pergola sistemlerini meydana getirirler. Her ne şekilde olursa olsun, dayanım ve estetik özellikleri bakımından pergolalar, en zarif çözümler sunmaktadır. Başlıca pergola sistemi çeşitleri şunlardır:

 • Düz Eğim Pergola
 • Radyan Oval Pergola
 • Askılı Pergola
 • Oval Askılı Pergola
 • Oval Beşik Çatı Pergola
 • Standart Beşik Çatı

Beylikdüzü Pergola Sistemleri, Bahçeşehir Pergola Sistemleri, Büyükçekmece Pergola Sistemleri konusunda, pergola çeşitleri ve pergola fiyatları konusunda bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Pergola Sistemlerinin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Tüm mevsimlerde kullanılması planlanan her türlü alanda açılır kapanır özellikli pergola sistemleri rahatlıkla uygulanabilir. Verandalarda, kahvaltı salonu, kafeterya, restoran ve lokanta gibi türlü mekanlarda, açık havada bulunan yaz ya da kış bahçelerinde, havuzlarda ve daha bir çok yerde bu sistemler tercih edilerek bahse konu alanın üstü isteğe göre açılıp kapatılabilir, ortamların konfor düzeyi artırılabilir.

Kumandalı ve Işıklı Pergola Sistemleri

Günümüzde bir çok hizmet veren işletmede ya da kişilerin özel kullanım alanlarında, ışık sistemine sahip açılır kapanır pergola sistemi uygulamaları yapılmaktadır. Açılıp kapatma ve ışık opsiyonları kumanda yardımıyla kontrol edilebilir. Ergonomik tasarımlarıyla ve istenilen renk ve türde üretimiyle estetik yönden de bir fark yaratılacaktır. Hızlı üretim ve montaj süreleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak çözümler sunuyoruz.

Bu sistemin belli başlı avantajları ise,

 • Değişik renklerde ve modellerde aydınlatma olanağı ile görsel zenginlik sunması
 • Otomasyon sistemine sahip bir kumanda ile kolayca kullanılabilir olması
 • Kolay açılır kapanır özellik sayesinde temizlik ve bakımlarının kolay yapılması
 • Ortamda ısı izolasyonu sağlamaya yardımcı olması
 • Dayanıklı Alüminyum malzeme sayesinde oldukça sağlam olması
BAKİ YAPI Pergola Sistemleri

BAKİ YAPI, Beylikdüzü pergola sistemleri konusunda aynı kalitedeki pergola ve tenteler arasında en uygun fiyatı sunacağının garantisini vermektedir. Beylikdüzü pergola ve Beylikdüzü tente konusunda hızlı ve ekonomik çözümleri, memnuniyet garantili hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Bize danışmadan karar vermeyin.

Bioklimatik Tente

Bu pergola sisteminde, alüminyum panellerin belirli açılarda açılarak gün ışığından ve havalanmadan yararlanma imkanı sunan sistemlerdir. Yağışlı havalarda yağışın içeri sızmasını veya gelmesini engelleyen tasarıma sahiptir. Ve bu tavanda her türlü aydınlatma ve ısıtma sistemi uygulanabilmektedir.

Beylikdüzü Pergola Cam Sistemleri

Pergola sistemlerinde, değişen mevsim ve iklim şartlarına göre kullanım alanının etrafı cam sistemleri ile kapatılabilmektedir.

Giyotin cam sistemleri, diğer adıyla hareketli küpeşte denilen, dikey olarak çalışan hareketli panellerden oluşan cam sistemleridir. Bu sistem otomatik veya manuel çalışan opsiyonlarda tasarlanıp üretilebilir.

Katlanır cam balkon ve eşikli/eşiksiz sürme camlarla pergola sistemleri mevsime uygun kullanım şartlarında çeşitli seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır. Yine bu sistemde çevre alüminyum doğrama sistemleri ile kapatılabilir, kapı seçenekleri de fotoselli cam kapı olarak değerlendirilebilir.

Pergola Cam Sistemleri Nelerdir?

Pergola sistemlerinde, yüzey kapatması olarak kullanılan cam sistemleri farklı şekil ve çeşitlerde olmaktadır. Bunları şu şekilde listeleyebiliriz:

 • Otomatik Giyotin Cam
 • Manuel Giyotin Cam
 • Katlanır Cam Balkon
 • Eşikli Sürme Cam Sistemleri
 • Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri
 • Fotoselli Kapı
 • Alüminyum Doğrama Sistemleri
Açılır Kapanır Pergola
BAKİ YAPI Pergola Sistemleri

Cam Tavan Sistemleri

Pergola sistemlerinin tavanını cam tavan olarak tasarlamak mümkündür. Hatta bu cam tavan sistemi otomatik olarak açılıp kapanabilir şekilde tasarlanabileceği gibi, sabit camlardan da oluşabilir. Bu sistemler hem hava akışının kontrol edilmesine yardımcı olacağı gibi, estetik konusunda da göz alıcı mekanlar yaratabilmektedir.

Cam Tavan Sistemleri Nelerdir?

Cam Tavan Sistemleri, hareketli can tavan sistemleri ve sabit cam tavan sistemleri olarak iki farklı şekilde tasarlanabilmektedir. Hareketli cam tavan sistemleri, açılıp kapanma opsiyonlarına sahip olacak şekilde tasarlanıp uygulanır.

Pergola
BAKİ YAPI Pergola Sistemleri

Beylikdüzü pergola sistemleri, Beylikdüzü cam tavan sistemleri, Avcılar pergola sistemleri, Avcılar cam tavan sistemleri, Bahçeşehir pergola sistemleri, Bahçeşehir cam tavan sistemleri konularında BAKİ YAPI, sizlere hizmet vermektedir. Keşif, montaj ve bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Pergola ve Tente Sistemleri Konusunda Neler Yapmaktayız?

Beylikdüzü tente imalatı, Beylikdüzü tente bakım-onarım hizmetleri konusunda da hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kış mevsiminin olumsuz hava koşulları veya yaz aylarında güneşin yakıcı etkisinden kurtulmak için ev ve iş yerlerinizde tercih edebileceğiniz tente sistemleri konusunda BAKİ YAPI garantisi altında dilediğiniz işlerinizi yapabilirsiniz.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

“PERGOLA SİSTEMLERİ” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir