ESENYURT DIŞ CEPHE MANTOLAMA

Esenyurt dış cephe mantolama konusunda, ısı yalıtımı sağlamak amacıyla ısı kaybını minimuma indirerek ısınma masrafları tasarrufu sağlamanın yanında sağlıklı ve hijyenik yaşam alanları oluşturmak konusunda BAKİ YAPI olarak hizmetinizdeyiz.

Dış Cephe Mantolama Nedir?

Binalarda ısı yalıtımı için içten, dıştan ve sandviç duvar olmak üzere 3 farklı yöntem uygulanır. Isı köprülerinin oluşumunu önlemek ve yalıtımın sürekliliğini sağlamak için yapılan en iyi uygulama mantolama uygulamasıdır. Dış cephe mantolama uygulaması yapı fiziği açısından en uygun olan ısı yalıtım sistemidir.

Dış cephe mantolama mevsim şartlarına göre ısı kayıp ve kazançlarını engellemek için bina dış kabuğunun ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıdır. Teknik olarak ise ısı köprüsü oluşturmadan gerekli isi iletim katsayısına ulaşmak için bina dış yüzeyine yapılan ısı izolasyonudur. Bu ısı izolasyonu sayesinde ısı kayıpları minimize edilerek, masraflardan kazanç sağlanmak mümkündür. Aynı zamanda dış cephe mantolama uygulaması kapsamında, istediğiniz renk ve tasarımda yepyeni bir cepheye kavuşabilirsiniz.

Dış cephe mantolama çeşitleri

Esenyurt dış cephe mantolama denildiğinde ilk akla gelen yöntem, mantolama yöntemidir. Bunun sebebi ise, uygulanmasının az maliyetli olması ve hemen her yerde kullanıldığı için en iyi bilinen yöntem olmasıdır. Binanın hem içinden, hem dışından hem de her iki kısımdan uygulanabilecek şekilde 3 farklı yöntemle uygulanabilir.
 

Esenyurt Dış Cephe Mantolama Konusunda Neler Yapmaktayız?

Esenyurt dış cephe mantolama konusunda, binaların dış cephelerini tamamen sararak, ısı alışverişini sıfıra indirmeyi amaçlamaktayız.

Dis Cephe Mantolama

Dış cephe mantolama konusunda, dış cephe mantolama fiyatları ve ücretsiz keşif için BAKİ YAPI saha temsilcileriyle iletişime geçiniz. Güvenilir hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyet garantili hizmet anlayışı ile sizlere en doğru hizmeti vermekteyiz.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir