BÜYÜKÇEKMECE BAHÇE PEYZAJ

Dünyada ve ne yazık ki ülkemizde ve hatta İstanbul’da hızla tükenen ve yoğun tahrip altında olan yeşil alanlarımızı düzenliyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için tasarlayıp yeşiller içerisinde bir hayat sunmak gayesiyle, Büyükçekmece bahçe peyzaj konusunda BAKİ YAPI olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

BAKİ YAPI olarak tasarım ve uygulama projelerimizle sizlere bir manzara değil, bir yaşam alanı sunacağız. En doğru yaklaşımla ‘tabiat ve kültürün bağdaşmış halini’ sizlere sunmaktan gurur duyacağız. İlk can suyundan, zaman içerisinde bakım destekleri yapan profesyonel tasarım ve uygulama ekiplerimizle, bunu bir hayat tarzı olarak benimsemiş bahçıvan ekibimizle sizlere en doğru hizmeti vermek adına buradayız. Büyükçekmece bahçe peyzaj konusunda sizlere verebileceğimiz hizmetlerimizi dinlemek ve hali hazırdaki projelerinizin uygulamasını yaptırabilirsiniz.

Bahçe düzenleme, bahçe tasarımı konularında sıfırdan başlayıp yepyeni bir alan yaratabilirsiniz. Bahçe toprağı getirtme veya eskiyen sulama hizmetlerinizin yenilenip onarılması gibi hizmetleri de alabilirsiniz. Bahçe toprağınızın seriminde dar ve girilmesi zor alanlarda hızlı ve pratik çözüm sağlayacak bobcat ve 1cx olarak isimlendirdiğimiz küçük ölçekli iş makinalarımızla hızlı çözümler sağlamaktayız.

Gelip bahçenizde veya arazinizde gerekli incelemeler ve kot okumalarını yaptıktan sonra eğer gerekli ise alanınızı düzleştirme çalışmalarını arazinin büyüklüğü ve işin zorluğuna göre elle ya da iş makineleri ile yaptıktan sonra, yine en uygun toprak serimi işlerini gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamdan sonra, tasarımda belirttiğimiz ve son halini verdiğimiz projemize uygun olarak bitki ekimlerini, çim serimlerini ve sulama sistemlerini oluşturuyoruz. Can suyu tabir ettiğimiz ilk suyu verdikten sonra yaşam alanınızı sizlere teslim ediyoruz. Bu zamandan sonra da her türlü teknik destek, bakım çalışmalarında sizlere hizmet ve destek veriyoruz. Büyükçekmece behçe peyzaj hizmetleri kapsamında sizleri mutlu görmek en önemli önceliğimizdir.

Büyükçekmece Bahçe Peyzaj Hizmetleri Konularında Hangi Hizmetleri Vermekteyiz?

Büyükçekmece bahçe peyzaj hizmetleri konusu kapsamında, alanlarınızı düzenleyip tesviyelerini yaptıktan sonra yeşillendirme ve bitkilendirme işlemleri ile bahçelerinize bambaşka bir suret katıyoruz. Sulama sistemlerinizi oluşturuyoruz. Aynı zamanda ağaç budama ve yabani otlardan arındırma işlemlerinizi de yapıyoruz. Bahçenizdeki zararlı haşerat ile mücadele kapsamında ilaçlama hizmetleri veriyoruz.

Bahçelerinizde kullanılacak ağaç, bitki ve çiçeklerin seçilmesi, tasarımların oluşturulması, bu bitki ve ağaçların bulunduğunuz bölgenin iklim şartlarına adaptasyonu ve yetiştirilme teknikleri hakkında teknik desteğin sağlanması konularında BAKİ YAPI olarak güvenebileceğiniz bir seçenek olarak karşınızdayız.

Büyükçekmece bahçe peyzaj hizmetleri konusunda bizleri 7/24 arayabilir ve fikirlerimizi dinlemeye başlayabilirsiniz.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir