BEYLİKDÜZÜ TADİLAT – TAMİRAT ve DEKORASYON

Ev, ofis ve iş yerlerinizin tadilat ve tamirat süreçlerinde yanınızdayız. Evinizde işlevselliğini yitirmiş bölümlerinizin, tesisatlarınızın inşai anlamda Beylikdüzü tadilat, tamirat ve dekorasyon işleri ile, ofis ve iş yerlerinizde amacına uygun çalışma alanlarını yaratmak için tasarım ve imalat süreçleri BAKİ YAPI güvencesi altında takip edilip yönetilmeyi bekliyor.

Beylikdüzü Tadilat

BAKİ YAPI olarak, Beylikdüzü ilçesinde tadilat ve dekorasyon anlamında akla gelecek her türlü faaliyeti, zaman faktörünün en iyi şekilde kullanımı, kaliteli ve hızlı işçilik, müşteri memnuniyeti ve hatta memnuniyet garantili, bölgedeki diğer dekorasyon ve tadilat firmalarına oranla en uygun fiyat garantisi sunarak yerine getirme bilinç ve sorumluluğunu taşımaktayız.

BAKİ YAPI, Beylikdüzü tadilat-tamirat ve dekorasyon işlerinde, yıllarca edindiği tecrübelerle tamamı mimar ve mühendislerden oluşan yönetici ve tasarım kadrosuyla sektöre öncülük etmekte ve müşteri memnuniyetine dayanan işlere imza atmaktadır.

Beylikdüzü tadilat ve tamirat işleri kapsamında, ev tadilatı, ofis yadilatı ve dekorasyonu, mağaza dekorasyonu, iç dekorasyon gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yerine getirmekteyiz. A’dan Z’ye tüm tadilat, tamirat ve dekorasyon işlerinizi en uygun fiyat garantisi ve müşteri memnuniyet garantisi ile anahtar teslim usulüyle yerine getirmekteyiz.

Beylikdüzü Tadilat Tamirat İşlerinde Neler Yapmaktayız?

 • Anahtar teslim tadilat işleri yapmaktayız. Müşteri isteklerini uygun ölçülerde gerçeğe dönüştürürüz.
 • Pencere değişimleri ve pencerelere dair diğer tadilat işlerini pratik ve sağlam bir biçimde yaparız.
 • Çelik kapılara dair tüm tadilat ve değişiklik işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştiririz.
 • Mutfak tadilatı yapar, mutfak tasarımlarınızı oluşturur, dolapları ve diğer bölmeleri ortaya koyarız.
 • Kartonpiyer, asma tavan gibi tadilat işlerinde estetik ve dayanım gerektiren işlerinizi yaparız.
 • Her türlü fayans ve seramik işlerini yapar, banyo ve lavabo tasarımlarınızı da oluşturarak kaliteli bir işçilikle sizleri memnun bırakırız.
 • Elektrik tesisatı ve doğalgaz tesisatına yönelik her adımda ekiplerimiz ile doğru hamleleri yaparız.
 • Her çeşit yer döşemesi ve parkeler ile ilgili işlemleri titizlikle gerçekleştirir, uzun süreli kullanımlara karşın dayanıklı bir yapıyı ortaya koyarız.

BAKİ YAPI bu anlayışı benimseyerek, BEYLİKDÜZÜ TADİLAT TAMİRAT DEKORASYON hizmetiyle bölge ve yakın ilçelerdeki tüm tamirattadilatdekorasyon ve düzenleme işlerini (Anahtar Teslimi Komple Tadilat, Bina Tadilatı, Villa Tadilatı, Dış Cephe Mantolama, Fabrika Tadilatı, İş Yeri ve Ofis Dekorasyonu, Ev Dekorasyonu, Mutfak Tadilatı, Banyo Tadilatı, İç Mekan Tadilatı, Teras, Balkon, Mutfak Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, Çatı Kaplama, Çatı Aktarma, ,İzolayson İşleri, Boya İşleri, Alçıpan İşleri, Fayans-Seramik İşleri, Bina Güçlendirme, Kentsel Dönüşüm vb.) projelendirip, en modern çizgilere kavuşturarak tadilat, dekorasyon, malzemeli tadilat, sadece işçilik, tasarım ve uygulama seçenekleriyle BEYLİKDÜZÜ TADİLAT DEKORASYON konusunda hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Beylikdüzü tadilat, tamirat ve dekorasyon işleriniz için BAKİ YAPI ile iletişime geçiniz ve tasarım, uygulama çalışmalarımız için keşif çalışmalarımızı ayrıcalıklı olduğunuzu size hissettirerek gerçekleştirelim. Ev, ofis ve iş yerlerinizi biz tasarlayalım, inşai faaliyetlerimizi bitirelim, size keyfini sürmek kalsın.

Beylikdüzü Dekorasyon

Beylikdüzü dekorasyon konusunda BAKİ YAPI olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Dekorasyon, inşa ettiğimiz bina türü yapıların iç ve dış mekanlarını süsleme sanatıdır. Tarih boyunca insanların, yaşadıkları mekanları bir şekilde dekore ettiklerini görüyoruz. Bu, insanların iç dünyasını ve zevklerini yaşadıkları ortama yansıtma isteklerinden kaynaklanmaktadır. Ve yine bu durum önümüzdeki yıllar boyunca da devam edecektir.

BAKİ YAPI Beylikdüzü Dekorasyon

Yaşamaktan, vakit geçirmekten keyif aldığımız ve alacağımız ortamlar oluşturmaya çalışırız. Aynı zamanda kendi kişiliğimizle dekore ettiğimiz mekan şıklığını diğer insanlara aktarma dürtüsünü de sahibiz.

Yaşadığımız evimiz, çalışma ortamımız veya bahçemiz, bir yönüyle bizim kişiliğimizi yansıtmaktadır. Yaşam tarzımızı, zevklerimizi ve ihtiyaçlarımızı evimizi dekore ederken ortama yansıtırız.

İşte, huzur bulacağımız bir ortam oluştururken obje ve tasarım ürünleri ile yaptığımız süsleme işine dekorasyon denmektedir.

Evlerimiz veya iş yerlerimiz ve hatta yaşadığınız herhangi bir alan için dekorasyon fikirleri almak ve bu dekorasyon önerilerine göre kararlarınızı vermek isteyebilirsiniz. Biz size sadece dekorasyon fikirleri ya da dekorasyon önerileri vermekle kalmıyoruz, tüm meşakkatli olan süreci de planlıyoruz. En modern dekorasyon ürünleriyle, dekorasyon malzemeleriyle yaşam alanlarınızı tasarlıyoruz.

Beylikdüzü dekorasyon denildiğinde, civarda bulunan sayısız firmadan farklı olarak, eğitimli yönetim kadrosu ve deneyimli iş gücüyle BAKİ YAPI seçenekler arasında ön plana çıkmaktadır.

Beylikdüzü Dekorasyon Uygulamaları

Kişilerin evleri, kurum ve kuruluşların iş yerleri ve ofisleri gibi yerlerde çok sayıda dekorasyon uygulamaları yapılmaktadır. Bu uygulamalar yapılırken yapılacak iş, kullanılacak malzeme ve materyaller, istenilen özel uygulamalar konusunda en uygun fikri ortaya çıkararak bunun tasarım ve projelendirilmesi en iyi şekilde yapılmalıdır. Karar verilen tasarım en iyi işçilik ve dokunuşlarla hayata geçirilmelidir. Bu uygulamalardan bazıları şunlardır:

 • Mağaza Dekorasyonu, Ev Dekorasyonu, Villa Dekorasyonu, Ofis Dekorasyonu, Otel Dekorasyonu
 • Sııhi Tesisat, Elektrik Tesisatı, Isırma-Soğutma Tesisatı
 • Ev Tadilatı, Ofis Dekorasyonu, İş Yeri Tadilatı, Mağaza Dekorasyonu
 • Mantolama, Yalıtım ve Sıva-Boya İmalatları
 • Mutfak ve Banyo Dekorasyonu
 • Kartonpiyer-Asma Tavan-Bölme Duvar Uygulamaları
 • Seramik Yer ve Duvar Uygulamaları

BAKİ YAPI olarak her türlü ev, ofis, kısmi olarak banyo veya mutfağınızda yapacağınız bu tılsımlı değişikliklerde sizlere en iyi hizmeti sunmaktan onur duyacağız. Telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilir ve aynı gün keşif yapmaya gelebiliriz. Sizin isteklerinize en doğru çözümleri sunacağımızdan ve en iyi teklifi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Beylikdüzü dekorasyon işlerinizde yanınızdayız. Gelin sizi tanımamıza izin verin ve sizi yaşadığınız ortama yansıtalım.

Beylikdüzü Tadilat Tamirat ve Dekorasyon İşlerinizde Neden BAKİ YAPI’ yı Tercih Etmeniz Gerekiyor?

BEYLİKDÜZÜ TADİLAT-TAMİRAT ve DEKORASYON konusunda BAKİ YAPI seçeneğini tercih etmeniz gerekiyor. Bunun nedenlerini aşağıda sıralamaya çalışalım:

 • BEYLİKDÜZÜ TADİLAT-TAMİRAT ve DEKORASYON firmalarının sayıca fazla olmasından mütevvellit, üstlendiği ve yerine getirmeyi taahhüt ettiği işleri tamamı MİMAR ve MÜHENDİSLERDEN oluşan yönetim kadrosuyla, yine işinin ehli ve özverili çalışmayı ve her daim güven veren deneyimli iş gücüyle yerine getirme gayesi taşıyan bir firmadır BAKİ YAPI.
 • Profesyonel Hizmet ve Kurumsal Anlayış ile talip olduğumuz her türlü faaliyetinizi, Memnuniyet ve En Uygun Fiyat Garantisi ile gerçekleştirecek olduğumuzu taahhüt ediyoruz. BEYLİKDÜZÜ TADİLAT DEKORASYON husunda yukarıdaki 4 ilkeden ödün vermeden işlerini yapan bir firmayız.
 • Siz müşterilerimizin işlerinin yapılması sürecinde ilgili sorumlulara ulaşabilmesi, işin taahhüt edilen sürelerde yerine getirilmesi, zaman olarak verilen taahhütü yerine getirirken kaliteden ödün vermeme gerekliliği, BİLGİBECERİ ve TECRÜBE açısından gerekli birikimi sağlamış BAKİ YAPI‘ yı BEYLİKDÜZÜ TADİLAT DEKORASYON konusunda ön plana koymaktadır.
 • BAKİ YAPI, malzeme seçimi ve temini konusunda da sizlerle şeffaf bir çalışmayı sağlayabilecek açıklıkta hizmet verebilmektedir. Malzemelerimizin sizin seçiminiz olan kalitede olacağının garantisini sunmak açısından bu önemlidir.

Bu maddeleri böylece sayısız olarak sürdürebilmek mümkündür. Kısacası, eğitimli ve istediklerinizi anlatırken sizleri anlayabilecek yönetim kadrosu, uygun zamanda ve maksimum kaliteyle işlerimizi yapan ustalarımız ve yardımcılarımızla, en uygun fiyat garantisiyle BEYLİKDÜZÜ TADİLAT DEKORASYON işlerini yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

BAKİ YAPIBEYLİKDÜZÜ TADİLAT-TAMİRAT ve DEKORASYON alanında işlerin tüm gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerine devam eden bir firma olarak, alanında tercih edilen bir marka olmaya devam edecektir. Bizlerin tek referansı müşteri memnuniyetidir, çünkü müşterilerimizin bizleri dostlarına, tanıdıklarına tavsiyesi bizler için en önemli değerdir.

BEYLİKDÜZÜ TADİLAT-TAMİRAT ve DEKORASYON konusunda bilgi almak ve ücretsiz keşif için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Keşif ve teklif almak için tadilat, tamirat ve dekorasyon işlerinizde BAKİ YAPI farkını yaşamaktan keyif alacaksınız. Bizleri arayınız.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir