BEYLİKDÜZÜ STOR PERDE MONTAJI

Beylikdüzü stor perde montajı konusunda BAKİ YAPI olarak, Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir, Avcılar ve civar ilçelerde her türlü perde, korniş ve stor perde montajında sizleri büyük bir zahmetten kurtarıyoruz.

Beylikdüzü Stor Perde Montajı Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü stor perde montaj, temizlik ve tamir işlerinde sizlere her türlü hizmeti sunuyoruz.

Stor perde ve korniş takmak, göründüğü kadar kolay bir iş değildir. İşin ehli olmayan insanlara emanet edilen bu işler kalıcılığını koruyamayıp, defalarca aynı sıkıntıyı sizlere yaşatacağı defaatle tecrübe edilmiştir. Haricinde montajından sonra kirlenen ve tozlanan stor perdelerin temizlenmesi zahmeti önümüze stor perde temizliği sorunsalını doğurmaktadır. Stor perde temizliği de aynı stor perde montajı gibi zordur. Hatta fazlasında bir de temizlik külfetini getirerek daha büyük bir sorun yaratmaktadır. Çünkü temizliğini yapmak istediğiniz stor perdenin demonte edilip temizliğini gerçekleştirip tekrar montajını yapmak başlı başına bir eziyet olmaktadır ve bu konu gerçekten uzman kişilere emanet edilmesi gereken bir konudur. Ve yine tecrübeyle sabittir ki stor perde temizliği ve stor perde montajı işlerini kendi başına halletmeye çalışan insanlar istemedikleri halde yeni bir stor perde almak zorunda kalmışlar ve hem zaman açısından hem de maddi açıdan gereksiz ve fazladan bir külfete katlanmak zorunda kalmışlardır.

Gelin bu sıkıntıdan sizi sonsuza kadar, garantili işçilik ve en uygun fiyat garantisi ile kurtaralım. Stor perdelerinizin özel aparatlarla kornişlere veya direk olarak pencere ya da kapı üstlerine montajında sizlere yardımcı olmak üzere hizmetinizdeyiz.

Beylikdüzü stor perde montajı ve Beylikdüzü stor perde temizliği konusunda BAKİ YAPI yı arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlerle tanışmak bizi mutlu edecektir.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir