BEYLİKDÜZÜ SERAMİK

BAKİ YAPI olarak İstanbul genelinde, özellikle Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir, Esenkent, Küçükçekmece ilçelerinde fayansları değiştiriyor, dilerseniz uygulama yapılmamış alanlarınıza Beylikdüzü seramik uygulaması yapıyoruz.

Artık zamanını çoktan doldurmuş, tehlike arz eden veyahut geçirgenlik özelliğini kaybetmiş fayanslarınızı en modern ve gösterişli tarzlarda seramiklerle değiştiriyoruz. Seramik işlerinizde sizlere bir telefon mesafedeyiz.

Seramik kaplama malzemeleri, banyo, mutfak veya odalarınızda ve hatta iş yerlerinizin zeminlerinde farklı bir hava estirebilecek malzemelerdir. Desen ve motifleri ile ister parlak, ister mat ürünlerle, boyutça daha büyük döşemelerle en modern çizgileri yaşam alanlarınıza getirebilirsiniz. Bu sayede yenilenme tanımına en uygun yeni yaşam alanlarınıza kavuşabilirsiniz. Seramik uygulamalarını sadece döşemelerinizde değil, duvarlarınızda da tercih ederek bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Seramik ve granit modellerimizle sizlere sunduğumuz tasarım ve uygulama görselleri üzerinden seçtiğiniz ürünlerle sizlerin bu konudaki karmaşık seçim stresinden kurtulmanızı sağlayabileceğimiz gibi, dilerseniz sizlerin teminini gerçekleştirdiğiniz ürünlerin işçiliklerini de yapabiliriz.

Değişen zamanla birlikte yepyeni tasarımlarda ve modellerde karşımıza çıkan fayans ve seramikler yenilenme durumunu kaçınılmaz hale getirmektedir. Beylikdüzü seramik, Beylikdüzü fayans, Beylikdüzü seramik ustası ve Beylikdüzü fayans ustası konularındaki arayışlarınıza cevap bulabileceğiniz yerde, BAKİ YAPI‘ dasınız.

Unutmayın, inşaat tadilat işleri ciddi bir iştir ve uzman bir ekip tarafından yapılıyor olmasının çok fazla sayıda avantajı vardır. Bu avantajları yaşamak isteyeceksiniz. BAKİ YAPI güvencesiyle alacak olduğunuz tüm hizmetler en uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi ile sizlere avantajlar sunmaya devam ediyor.

Beylikdüzü Seramik İmalatları Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü seramik imalatı konusunda işinizi bize yaptırmaya karar verdiğiniz ndan itibaren;

  • Seramik yapılacak zemin veya duvarın mevcut seramiklerini söküp atıyoruz.
  • Gerekli zemin düzeltme işlemlerini yapıyoruz.
  • Islak hacimlerde gereken izolasyonu sağlamak amacıyla sürme izolasyon imalatımızı tamamlıyoruz.
  • Seramik imalatımızı yapıyoruz.
  • Derz dolgu ile işi bitiriyoruz.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir