BEYLİKDÜZÜ PİMAPEN TAMİRİ

BAKİ YAPI olarak, Beylikdüzü pimapen tamiri konusunda, eskimiş, hava ve suyu geçirmeye başlamış pimapen kapı ve pencerelerinizin bakım ve onarım çalışmalarını yapmaktayız. Unutmayın, eskimiş ve işlevini yitirmeye başlamış kapı pencerelerinizin tamiri ve onarımı basit bir şekilde yapılabilmekte ve bu konuda siz değerli müşterilerimizin büyük bir maliyetten kurtulması mümkün olabilmektedir.

Pimapenler, PVC dediğimiz doğada çok zor yok olan ve uzun ömürlü plastik içerikli malzemelerdir. Kullanım ömürleri boyunca gerekli bakım onarım işlemleri yapılan malzemeler beklemediğiniz kadar uzun sürelerce ihtiyacınızı karşılayabilir.

BAKİ YAPI Beylikdüzü Pimapen Tamiri

Beylikdüzü pimapen tamiri konusunda, arıza yapmış pimapen kollarının değişimi, güneşten deforme olmuş veya ezilip kopmuş pimapen fitillerinizin sökülüp yenilenmesi, işlevini yitirmiş kilitlenme aksamlarının yenilenmesi işlerinin tamamını büyük ustalık ve özveriyle yerine getirerek, sizleri maddi külfetten kurtararak, pimapenlerinizin ömürlerini uzatıyoruz. En modern ve en kaliteli fitillerle hava ve yağmur akışını tamamen kesiyor, artık işlevini tamamen yitirmiş kol ve kilit aksamlarını yenileriyle değiştiriyoruz.

Pimapenlerinizin çalışma prensibi, türü ne olursa olsun her türlü bakım, onarım ve arızalarının giderilmesi işlerini yapmaktayız. İşlevini yitirmiş veya yitirmekte olan pencerelerinizin, kapılarınızın bakım ve onarımını yapmaktayız.

Beylikdüzü Pimapen Tamiri Konusunda Neler Yapmaktayız?

  • Pimapen kapı pencereleriniz yük taşıyan ana aksamları olan menteşelerinizi değiştiriyoruz.
  • Sağuk ve sıcak hava geçirgenliği ile su geçirgenliği konusunda tutucu görevi olan conta ve fitillerin değişimini yapmaktayız.
  • Eğer ki ilk montajda yapılan hatalardan dolayı ve zamanla açılıp kapanma konusunda zorluk çıkaran ürünleriniz varsa bunların tamirini yapıyoruz.
  • Kapı ve pencere kilit sisteminde aksaklıklar ve kilitlenmeme durumları var ise, bunların değişimini yapmaktayız.
  • Kırılan veya zorlanan kapı ve pencere kollarının değişimini yapıyoruz.
  • Eğer ki ürünlerinizde çizilme, ufak çatlama veya bir kuvvet etkisiyle oluşmuş çatlak veya ezilmeler varsa, bunlar uygun renkteki pimapen tamir macunu ile, doldurularak yeni ve kusursuz bir görünüm elde edilebilir.
  • Panjur, kepenk ve sinekliklerinizin bakım ve onarıma ihtiyacı olduğu zamanlarda olabilir. BAKİ YAPI olarak bu bakım ve tamirat süreçlerini yerine getiriyoruz.

Beylikdüzü pimapen tamiri konusunda BAKİ YAPI olarak hangi malzemeden olursa olsun pencere ve kapılarınızın ömrünü uzatmak adına bakım ve onarımları ile birlikte deforme olmuş aksamların tamiratı işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Unutmayın, çevreye ve ekonominize dost olan her uygulamada yanınızdayız. Beylikdüzü pimapen tamiri konusunda bilgi ve keşif ile fiyat teklifi alma konusunda iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir