BEYLİKDÜZÜ EV TADİLATI

BAKİ YAPI olarak Beylikdüzü ev tadilatı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Tadilat, tamirat ve dekorasyon işlerinde Beylikdüzü bölgesinde sizlerin hizmetinizdeyiz.

Yaşadığımız evlerimiz günün tüm stresini atmamıza yardımcı olan ve bizlere rahat, güvenli ve sağlıklı bir yaşam alanı sunan mekanlardır. Zaman zaman evlerimizde vakit geçirmekten sıkılırız ve değişiklik yapma isteğiyle çok çeşitli ev tadilatı işleri aklımıza gelir. Mutfağımızı yenilemek isteriz, salonumuzu baştan yaratmak isteriz ya da yatak odamızın dizaynını tümüyle değiştirme düşüncesine bürünebiliriz. Duş aldığımız ve yorgunluğumuzu attığımız banyo ya da tüm çalışmalarımızı yaptığımız çalışma odalarımızdan, yılların verdiği atmosfer nedeni ile sıkılabiliriz. Ufak ya da köklü değişiklikler ve çalışmalar yapmak, hem beden hem de ruh sağlığımıza iyi gelebilir. Vücudumuza iyi gelecek bu değişiklikleri yapmak için, öncelikle bir bütçe ayırmak gerekecektir. Yapmayı düşündüğümüz ev tadilatı işleri farklı boyutlarda nakit ihtiyacını da beraberinde getirecektir.

Mutfak dolabımızı modern bir dolap ile değiştirmek bize ortalama olarak proje çizimi ile beraber belli bir mali külfet yaratacaktır. Banyo dolaplarımızdan veya fayanslarından sıkıldığımızda bunların yeni ve modern olanlarıyla değişimini yapmak bizlere zaman ve nakit kaybı yaşatacaktır. Sadece sıkılmak değil, eskimiş ve zamanını doldurmuş mobilyalarımızdan kurtulmak kaçınılmaz olacaktır. Peki bize bu kadar kayıp yaşatacak tadilat işlemlerini niçin yapmak isteriz? Tabii ki, değişiklik yapma dürtüsü ve yenilenme ihtiyacıdır.

BAKİ YAPI Beylikdüzü Ev Tadilatı

Beylikdüzü Ev Tadilatı Deyince..

Evlerimiz ve çeşitli yaşam alanlarımız tıpkı insanlar gibi yaşlanmakta ve aynı dekorasyonda durdukça zamanla ruhsal olarak insanları hasta yapmaktadır. İnsanlar da bu yaşam alanları içerisinde gün geçtikçe birtakım değişikliğe gitmek isterler. Yapılması planlanan ev tadilatları ve çeşitli ev dekorasyon işlemleri insan ruhuna bir nebze de olsa iyi gelecektir.

Ev tadilatı konusunda Beylikdüzü ve civar ilçelerde ev tadilatı işini yapan sayısız firma mevcuttur. Bu firmalar arasında güvenilir ve işini taahhütlü, müşteri isteğine öre sözleşmeli yapan firma ise yok denecek kadar azdır. Ne yazık ki bu konuda işteki tecrübesizliği veya asıl niyetlerinin iş yapmak olmadığını bildiğimiz Beylikdüzü ev tadilatı firmalarının sayısı da fazladır. BAKİ YAPI, diğer tüm inşaat işlerinde olduğu gibi, ev tadilatı konusunda da müşteri memnuniyeti odaklı ve en uygun fiyat garantisi ilkesiyle bölgede güven kazanmış bir firmadır.

Beylikdüzü ev tadilatı konusunda, eskimiş yaşam alanı materyallerinizi yenilemek veya tamamen baştan yaratmak isteyebilirsiniz. BAKİ YAPI işte tam da bu anlamda sizlere hem fikirler hem de farklı alternatifler sunabilir.

BAKİ YAPI olarak Beylikdüzü ev tadilatı işlerinizde hem fikirlerinizi hayata geçirmeye, hem de dilerseniz sizler için isteklerinize uygun tasarımlarla yüzünüzü güldürmeye talibiz. Keşif için bizlerle görüşmeye ve en uygun tekliflerimizle karşılaşmaya bir telefon kadar yakınsınız. Profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla alabileceğinizi garanti ediyoruz.

Beylikdüzü Ev Tadilatı Ücretleri Nedir?

Beylikdüzü ev tadilatı işlerinizi komple ev tadilatı olarak düşündüğünüzde ortalama kalitedeki işleriniz için 40.000 TL – 70.000 TL arası bir fiyat aklınıza gelmelidir. Ama kısmi olarak bir tadilat düşündüğünüzde bu rakam düşebilmektedir. Bu fiyatlar malzeme kalitesi ve çeşidine göre farklılık gösterecektir.

Beylikdüzü Ev Tadilatı Kaç Gün Sürer?

Ev tadilatı işlerinde komple ev tadilatı için gerekli süre 30 – 45 gün arası değişebilmektedir. Kısmi ev tadilatlarınızda bu iş 15 güne düşebileceği gibi, evinizin büyüklüğüne göre daha fazla zaman da sürebilmektedir. Net zamanı anlamak için detaylı keşif yapılması gerekmektedir.

Beylikdüzü Ev Tadilatı Kapsamında Hangi İşleri Yapmaktayız?

Ev tadilatı ve ev dekorasyonu kapsamında ister a’dan z’ye evinizi komple anahtar teslim, ister evinizin herhangi bir bölümünü yeniden tasarlayabilir ve bunu BAKİ YAPI güvencesiyle hayata geçirebilirsiniz. Bu kapsamda şu işleri yapabilme olanaklarına sahipsiniz:

 • Seramik ve parke uygulamaları
 • Boya badana işleri
 • Doğrama ve kapıların yenilenmesi
 • Elektrik tesisatı yenileme
 • Sıhhi tesisat yenileme
 • Salon tadilat ve dekorasyonu
 • Mutfak tadilat ve dekorasyonu
 • Banyo tadilat ve dekorasyonu
 • Yatak odası tadilat ve dekorasyonu
 • Salon tadilat ve dekorasyonu
 • Asma tavan, alçı ve alçıpan işleri
 • Kartonpiyer – stropiyer işleri
 • TV ünitesi tasarlama ve uygulama işleri

Ev veya villarınızın, kısacası yaşam alanlarınızın tamamı ya da bir bölümün yeniden tasarlanıp, en modern ve moda trendlere uygun şekilde yenilenmesinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Adına ev tadilatı ya da Beylikdüzü ev dekorasyonu, her ne demek isterseniz diyin, evinizde yapacağınız her türlü inşai faaliyette tasarım ve uygulama süreçlerinde BAKİ YAPI güvencesiyle hareket etmelisiniz. BAKİ YAPI, profesyonel hizmet verme ilkesiyle mimar ve mühendis kadromuzla ve işinin ehli iş gücü imkanlarıyla sektörde değişilmez konumda olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Ücretsiz keşif ve bilgi için bizi arayınız.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

“BEYLİKDÜZÜ EV TADİLATI” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir