BEYLİKDÜZÜ DUŞAKABİN

BAKİ YAPI olarak duşakabin satış ve montaj hizmetlerinde de yanınızdayız. Beylikdüzü duşakabin montaj konusunda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Beylikdüzü duşakabin montajı konusunda, ister tekneli ister teknesiz modellerimizde, ister tüm banyo tadilatı ister sadece duşakabin imalatında işin ehli ekibimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Bahçeşehir ve Küçükçekmece ilçelerinde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz

BAKİ YAPI Beylikdüzü Duşakabin Montaj
BAKİ YAPI Beylikdüzü Duşakabin Montaj

Beylikdüzü Duşakabin Satış ve Montaj Konusunda Neler Yapmaktayız?

Beylikdüzü duşakabin montaj ve satış işleri kapsamında, sizlere sunduğumuz görseller ve numunelerden seçmiş olduğunuz ürünü yoğunluk durumuna göre en geç 2 gün içerisinde teslim ediyoruz ve montajını yapıyoruz. Eski olan duşakabin veya küvetiniz var ise, bunun sökümünü ve dışarı atılması işlerini ekipleriniz titizlikle yerine getirecektir. Duşakabin seçiminizde tek bir markaya bağlı kalmadan, dilediğiniz marka ve modelleri sizlere sunarak, montaj faaliyetini tamamlıyoruz. İster tekneli, ister teknesiz modellerimizle, istediğiniz ürünleri sizler için üretimden ilk kullanıma kadar geçen sürede kaliteli hizmet anlayışımızla hizmet veriyoruz.

Montaj süresinde istediğiniz modele göre seramik tamir ve bölgesel düzeltmeleri olabilir. Bu konuda da seramik düzeltmelerini yapıyoruz. Süzgeç yeri konusunda da gerekli imalatı tamamlıyoruz. Lineer ya da kare süzgeç tercihlerinizde ve istediğiniz renkte süzgeçlerle duş alanınızın havasını değiştiriyoruz. Yine musluklarının yerlerinin değişimi ve muslukların yenileri ile değişimini de montaj ustalarımıza yaptırabilirsiniz. Yepyeni bir banyo ve duşa kavuşmak için BAKİ YAPI güvencesini tercih ediniz.

Mevcut duşakabinlerinizin tamiri ve bakımını da yerine getiriyoruz. Duşakabin kapaklarınızın ayarlarının bozulması durumunda bu sorunu gideririz. Tekerlek ve hareket aksamlarında oluşan sıkıntılarda değişimini yapabiliriz. Yine kolları ve fitillerinde değişim gereken durumlarda bunu en ekonomik ve kaliteli şekilde yaparız.

BAKİ YAPI tecrübesine danışmadan hizmet almayınız. Modelleri görmek ve seçmek, diğer tüm hizmetlerimizde üvretsiz keşif için bize ulaşın.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir