BEYLİKDÜZÜ ÇATI İZOLASYONU

İzolasyon işleri sürekliliği gerektiren ve gerçekten işini bilen insanlar tarafından yapılması gereken ve özen isteyen bir iştir. Gerek çatı izolasyonu, gerekse teras, banyo ve tuvalet gibi ıslak hacim diye tabir ettiğimiz alanlarda suyun akışına yön verebilmek ve en önemlisi engellemek amacıyla yapılacak çalışmaların yapımı BAKİ YAPI olarak bizim işimizdir. Beylikdüzü çatı izolasyonu konusunda doğru yerdesiniz.

Beylikdüzü Çatı İzolasyonu Konusunda Neler Yapmaktayız?

Beylikdüzü çatı bakım-onarım ve tamir işlerinde çatınızın taşıyıcı sitemlerini yenileyerek uzun yıllar bir daha kafanızı meşgul etmeyecek çözümler üretiyoruz.

Çatı izolasyon, Beylikdüzü çatı kaplama tamiri gibi işlerinizde, çatıların su akıntısı sıkıntılarını çözüyoruz. Eski çatılarınızı membran tabir ettiğimiz çatı kaplama malzemeleriyle yenilenmesi işlerini özenle yerine getiriyoruz. Malzeme ve işçilik garantisi ile yerine getirdiğimiz bu işlerde ayrıca en uygun fiyat garantisi de vermekteyiz. Su sızıntıları yapınıza zarar vermeyecek, sizin canınızı daha fazla sıkmayacaktır. Baca çevresi ve dilatasyon bölgelerinin sağlıklı ve kuralına uygun yapılıyor olması sızıntının gelme riskini en aza indirecektir.

Çatı kaplama ve çatı izolasyonu kapsamında mevcut çatını yükseltebilir, çatı kaplama malzemenizi yenisi ile değiştirebilirsiniz. Bu sayede çatınızın kullanım ömrünü artırabilirsiniz. Çatınızın yüksekliğini değiştirme düşüncenizde hızlı ve kaliteli işçilikle en makul sonucu alabilirsiniz. Garantili işçilik çözümlerimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Beylikdüzü çatı izolasyon konusunda, zamanını doldurmuş eski kaplamalardan kurtulmak ve yıllar boyunca bir daha bu işe vakit ayırmamak adına BAKİ YAPI olarak bizlerden 7/24 teknik destek ve iş gücü temininde bulunabilir, yaşam alanlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

BAKİ YAPI Beylikdüzü Çatı İzolasyonu
BAKİ YAPI Beylikdüzü Çatı İzolasyonu

Beylikdüzü çatı izolasyonu ve çatı kaplama malzemelerinin yenilenmesi konusunda BAKİ YAPI sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir