BEYLİKDÜZÜ BOYA-BADANA

Ev ve iş yerlerinizde boya-badana işleriniz için BAKİ YAPI olarak hizmetinizdeyiz. Beylikdüzü boya badana işlerinizde ve Beylikdüzü boya ustası ihtiyaçlarınızda, en hızlı ve garantili çözümler sunmaktayız.

Boya işleriniz için en uygun fiyat garantisi ve tecrübeli ustalarımız ile titiz bir çalışma yapmak üzere sizlerin bize ulaşmasını bekliyoruz. Her türlü boya, alçı tamiri ve saten alçı işlerinizde hizmetinizdeyiz. Evlerinizin temiz görünmesi ve yılların verdiği bozulmaların düzeltilmesi için, hatta dezenfekte edilemeyen yüzlerin dezenfekte edilmesini de sağlayacak boya uygulamanızı profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Kalabalık boya ustası ekibimizle aynı gün boya işlerinizi bitirmeyi taahhüt ediyoruz.

Aradığınız, Beylikdüzü boya badana, Beylikdüzü boyacı, Beylikdüzü boya ustası veya her ne olursa olsun bu konuda uzman ekiple çalışma ayrıcalığı ile hem zamandan hem de paranızdan kar etme şansına sahip olacağınız hizmet anlayışı ile hizmetinizdeyiz. Kaliteli ve titiz bir işçilikle evlerinizi ve ofislerinizi boyuyoruz. Beylikdüzü boya badana konusunda doğru yerdesiniz. Boya badana konusunda titiz bir çalışma ve kısa sürede iş bitirme garantisi ile hizmet vermekteyiz. Bu konuda bizlere güvenin.

Beylikdüzü Boya-Badana İşlerinizi 1 Günde Bitirmeyi Taahhüt Ediyoruz.

Nasıl mı? Eğer ki boya yapılacak alanınız 300 m2 altındaysa, renk değişimi yaparken zıt tonlar arası bir geçiş yapmayacaksanız, tamirat yapılacak alanlarınızda 4 m2′ den daha fazla bozuk alan söz konusu değilse, işlerinizi bir günde teslim ediyoruz. Aksi durum söz konusu olduğunda ikinci gün işinizi teslim ediyoruz. Kalabalık iş gücü ekibimizle, duruma göre 2. 3 veya 4 usta ile boya işlerine başlayarak en kısa sürede, taahhüt ettiğimiz süre içerisinde boya işlerinizi bitiriyoruz. İşinizi aceleyle yapıp, layıkıyla yerine getiremeyeceğimiz konusunda içiniz rahat olsun, eğer ki 1 günde bitirilemeyecek bir iş ortada varsa, biz zaten bu işi yapacağımızı taahhüt etmiyoruz ve sizlere en kalite sunmak için çalışıyoruz.

Esnek çalışma saatlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet verirken, en kısa sürede, en kaliteli ve memnun olabileceğiniz işleri yapacağımızın garantisini veriyoruz.

Beylikdüzü Boya-Badana İşlerinizde İş Sıramız Nedir?

  1. Eşyalı evlerde tüm eşyalar oda ortalarında toplanır. Üzerleri koruyucu örtülerle kapatılır.
  2. Parke süpürgelikleri koruyucu bantla kaplanır.
  3. Parkelerin kirlenip çizilme ihtimaline karşı koruyucu örtülerle kaplanır.
  4. Duvarlarda kabarıklıklar temizlenir, döküntü ve çivi delikleri gibi bozukluklar tamir edilir.
  5. Tavanlar iki kat tavan boyasıyla boyanır.
  6. Duvarlar duruma göre en az 2 kat boyanır.
  7. Tüm boyama işlemi sona erdiğinde bantlar ve örtüler temizlenerek, dilerseniz eşyalar yerlerine yerleştirilir.

Beylikdüzü boya badana ve Beylikdüzü boyacı işlerinde keşif ve fiyat teklifi için bizleri arayınız.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir