BEYLİKDÜZÜ BANYO TADİLATI

Beylikdüzü banyo tadilatı konusunda, eskimiş ve artık tehlike arz eden duvar seramiklerinizin düşmeden önce yenileriyle değiştirme düşüncesi veya demode olmuş banyo ve tuvaletlerinizin en modern çizgilerle yeniden yaratılmasını istemeniz halinde BAKİ YAPI olarak yanınızdayız.

Banyo tadilatı konusunda, modası geçmiş banyo seramiklerinizi, banyo mobilyanızı duşunuzu ve vitrifiye elemanlarınızı en yeni ve de modern şekilde yeniden yapmak için fikirlerimizi ve tasarımlarımızı öğrenmeye davetlisiniz.

Havalandırması ve giderleri iyi çalışan, hiç beklemediğimiz anlarda rahatsız edici kokular vermeyen, içinde bulunduğumuz zamanın ve hatta ilerideki yılların en modern dekoratif çözümlerine hitap eden bir banyo, günün yorgunluğunu atabilmeniz için tasarlanmış bir banyo istemenize cevap veriyoruz. Sıra dışı lavabo ve duşakabin çözümleriyle, her yerde göremeyeceğiniz en sıra dışı tasarımlarımıza göre özel olarak üretilmiş elemanlarla oluşturacağımız tasarımlar sizleri mutlu edecektir.

Beylikdüzü banyo tadilatı yada Beylikdüzü banyo dekorasyonu kapsamında banyonuzu tam manasıyla baştan yaratıyoruz. Ve bunu en uygun fiyat garantisi ile yapıyoruz. Öyle sizlere sunulanın aksine Çok yüksek meblağlarla değil, uygun fiyatlara bu işi kısa zamanda yapıyoruz. Banyo seramiklerinizi yeniliyor, en modern banyo mobilyalarıyla banyonuza yepyeni bir hava katıyoruz. Bu kapsamda tesisatlarınızı yenilemekten banyodaki ünitelerin yerlerini değiştirmeye, seramik ve granitlerinden tutun da kapılarına kadar bambaşka bir hava katmaya niyetliyseniz, bizlere ulaşın. En modern ve zamanın en tarz ürünlerinin kullanılacağı yepyeni bir banyonuz olsun.

Banyo tadilatı konusunda tuvaletlerinizi de yeniliyoruz. İster alaturka, ister alafranga tuvaletlerinizin (WC) yenilenmesi konusunda da birlikte çalışabileceğimizi belirtmeden geçemeyeceğiz. Tuvalet tadilatı işleriniz için de hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Modern bir banyoya sahip olmanız için en uygun fiyat garantisi ve garantili hizmetimizle BAKİ YAPI olarak sizlerin yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

Beylikdüzü banyo tadilatı yapan sayısız firma arasında arasında güvenilir ve işi taahhüt ettiği süre ve kalitede yapan firmaların sayısı oldukça azdır. Bu da sizlerin Banyo tadilatı konusunda sizleri gerçek niyeti işi bitirip teslim etmek olmayan insanlarla münasebet kurmanıza neden olabilir. BAKİ YAPI, Beylikdüzü banyo tadilatı firmaları arasında ekibi, eğitimli yönetici kadrosu ve müşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışı ile bir adım öne çıkmaktadır. Elbette ki işi layıkıyla yapan banyo tadilatı firmalarını tenzih etmek gerekir ama bu konuda ki iddiamızı da ortaya koymak durumundayız.

Banyo Tadilatında Hangi İşlemler Uygulanmaktadır?

Banyo tadilatı denildiğinde akla kollektif çalışan bir yapı bütünlüğü gelmelidir. Ancak yerinde yapılan keşiflerle şu aşağıdaki işlerin tespiti yapılabilir:

 • Tesisat Yenileme
 • Kırım ve Sıva
 • Seramik veya Granit İmalatı (Yer ve Duvar)
 • Makine ve Dolap Segmentlerinin Ayarlanması
 • Duşakabin veya Küvet Montajları
 • İzolasyon
 • Derz Uygulamaları
 • Batarya ve Muslukların Değişimi/Montajı
 • Havalandırma Doğramalarının Montajı
 • Banyo Mobilyaların İmalat ve Montajı
 • Tuvalet (WC) Tadilatı
 • Banyo ve WC Kapılarınızın Değişimi

Beylikdüzü Banyo Tadilatı İşleri Ne Kadar Sürer?

Beylikdüzü banyo tadilatı kapsamında banyolarınızı, boyut bakımından aşırı büyüklükler söz konusu değilse 5 iş günü içerisinde teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. Seçilen banyo mobilyalarınızın üretim zamanına göre işe başlama zamanı kararlaştırıldıktan sonra en geç 5 iş gününde sizlere yepyeni bir banyo hazırlayabileceğimizi garanti ediyoruz. Bu sürenin başlangıç zamanı seçilen mobilyaların cinsi ve modeline göre tayin edilir. (Şap ve sıva imalatları bu süreyi etkileyebilmektedir.)

Beylikdüzü Banyo Tadilatı Ne Kadara Mal Olur?

Mevcut banyonuzdaki seramiklerin sökümü, yer seamiklerinizin üzerine uygulama durumu, mevcut seramik yapıştırma harçlarının durumu ve uygulanması muhtemel şap imalatları bu konuya net cevap verilmesini zorlamaktadır. Çünkü görsel olarak bize hitap eden uygulamaların altında derin bir hazırlık ve uygulamanın kullanabilir olmasını sağlayan alt imalatlar bulunmaktadır. Bu konuda ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmanızı öneririz.

“Beylikdüzü banyo tadilatı ne kadar mal olur?” , “Banyo tadilatı ne kadar tutar?” sorularına şu şekilde cevap verebiliriz:

Beylikdüzü banyo tadilatı konusunda 5.000 TL gibi bir rakamla işinizi tamamlayabileceğimiz gibi, kullanılan malzeme miktar, çeşit ve kalitesine göre bu rakam 30.000 TL seviyesine çıkabilmektedir.

Beylikdüzü banyo tadilatı konusunda bizlere 7/24 ulaşabilir, hafta sonu dahil her gün bizlerle görüşebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir