AVCILAR KORNİŞ TAKMA

BAKİ YAPI hizmet seçeneklerimiz arasında yer alan Avcılar korniş takma talepleriniz için telefonlarınızı beklemekteyiz. Perdelerin çeşitliliğinin ve dizaynının çok farklı olması sebebi ile işin ehli ustalar tarafından bu çalışmalar yapılmalıdır. BAKİ YAPI ile stor perde, zebra perde, tül perde gibi tüm perde çeşitleri için korniş takma ve perde montaj hizmetleri memnuniyet ve fiyat garantisi ile yapılmaktadır.

Avcılar Korniş Takma Hizmetlerimiz Nelerdir?

Avcılar korniş montajı ve Avcılar korniş takma hizmetlerimiz sadece sıfırdan takılan korniş montajı işlerini kapsamamakta olup sökülen, kırılan kornişlerin bakımlarına ve yenilenmesine de yer vermektedir.

Korniş takma, korniş yenileme işlerinde uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Avcılar korniş takma işleminde saha ekiplerimiz ölçü ve gerekli malzeme konusunda keşifini tamamladıktan çok kısa bir süre sonra korniş ve malzemelerle birlikte gelerek işi tamamlarlar. Sizlerin telefonla ölçüleri söylemeniz durumunda da ekiplerimiz hazırlıklı olarak gelip korniş montajı işlemini tamamlarlar. Avcılar korniş takma konusunda en ekonomik ve titiz işi yapacağımızı garanti ediyoruz.

Avcılar korniş montajı konusunda hızlı, temiz ve ekonomik çalışma ilkelerimizle, korniş montajı işini yerine getiriyor, sizleri büyük bir meşguliyetten kurtarıyoruz. Aynı gün içerisinde kornişlerinizi takıp sizlere teslim ediyoruz.

Avcılar dahilinde tüm semtlerinde hizmet verilmektedir. Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Yeşilkent, Parseller semtlerindeki korniş ve perde montajları, Avcılar korniş montajı işleriniz için BAKİ YAPI iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Aynı gün geri dönüş ve garantili hizmet avantajlarımızla siz değerli mişterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Avcılar Korniş Takma Nasıl Yapılır?


Avcılar korniş
 talepleri için ekiplerimiz haftanın tüm günleri hafta sonu dahil hizmet vermektedir. Korniş montajı her ne kadar basit bir işlem gibi görünse de işlem esnasında ortaya çıkan problemler nedeni ile oldukça emek vermeyi gerektiren bir hizmet haline dönüşmektedir. Bu nedenle korniş takma işi işinin ehli insanlara teslim edilmesi gereken bir iş haline gelmektedir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Beylikdz-Perde-Korni-Takma.jpg
BAKİ YAPI Beylikdüzü Korniş Takma

Avcılar Perde Korniş Takma

Avcılar Korniş Takma hizmetlerimiz her zaman uygun fiyat, kaliteli malzeme ve hızlı işlem prosedürleri göze alınarak hareket edilmektedir. Kornişler kanal sayılarına göre 2’ li, 3’ lü ve 4’ lü olarak birbirinden ayrılmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda ustamız malzeme seçimini yapacaktır. Korniş montajı yapılırken matkap ile delme ve dübel ile sabitleme çalışması yanında özel yapıştırma malzemesi ile yapıştırmalı korniş montajı da yapılmaktadır. Bu iki seçenek arasında maliyet açısında çok küçük fark mevcuttur. Korniş montajı işlerinde evinizde toz ve iş yapımından kaynaklanan kirliliği minimize edecek titizlikte çalışacağımızı garanti ediyoruz.

Avcılar korniş konusunda sizlerin talepleri doğrultusunda ekiplerimiz korniş ölçülerini alarak, gerekli malzemeyi tespit ederler. Sonrasında gerekli alet ve malzemelerle ev, ofis ve iş yerlerinizde korniş montajı imalatını yaparak, siz değerli müşterilere teslim ederler. Korniş takma işlemini hızlı, temiz ve ekonomik olarak son derece titiz bir çalışmayla yaparlar. Siz müşterilerimizin bizlere ilettiği korniş ölçüleri doğrultusunda, fiyat ve zaman bilgisi sizlere iletilebilir ve en kısa zamanda korniş takma işlemi gerçekleştirilir. Bölgede korniş takma işini en ucuz ve en titiz şekilde yapacağımızın garantisini veriyoruz.

Avcılar korniş montajı konusunda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hertürlü korniş montajı ve hatta stor perde montajı işlerinizde BAKİ YAPI iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir