AVCILAR TADİLAT – TAMİRAT ve DEKORASYON

BAKİ YAPI, Avcılar tadilat – tamirat ve dekorasyon konusunda sizlerle tanışmaktan mutluluk ve onur duyacaktır.

Avcılar Tadilat – Tamirat

Tadilat – tamirat işleri, tam anlamıyla mevcut eskimiş olan yapı bölümlerinin veya tamamının yenilenmesi, işlevini yitirmiş bölümlerinin onarılması ve yenileriyle değiştirme işlemidir.

Avcılar Tadilat – Tamirat kapsamında evinizde, evinizin bir bölümünde, iş yerlerinizde, kısacası ihtiyaç duyduğunuz her alanlarda BAKİ YAPI sizlerin hizmetinizdedir.

Avcılar Dekorasyon

Dekorasyon, sıradan bir tadilat değildir. İhtiyacınız üzere evinizi, ofisinizi, bahçenizi yani her neresi olursa olsun, kısacası yaşam alanlarınızı Avcılar dekorasyon kapsamında profesyonel dokunuşlarla ve en özel tasarımlarla yeniden inşa etmek için varız.

BAKİ YAPI Avcılar Tadilat – Tamirat ve Dekorasyon

Avcılar dekorasyon konusunda evinizi, banyonuzu, mutfağınızı, ofisinizi tasarlayıp o tasarıma can vermek için BAKİ YAPI olarak biz hazırız. Eğer siz de hazırsanız size özel tekliflerimizi öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz.

BAKİ YAPI olarak, Avcılar tadilat, tamirat ve dekorasyon konusunda sizlerle tanışmak ve ücretsiz keşif yapmak için sizlerin aramalarınızı bekliyoruz.

Avcılar Tamirat ve Dekorasyon hizmetlerimizde yeni bir tasarımla düşüncelerinize kendi tecrübelerimizi katarak sizlere sıra dışı bir deneyim katmak istiyoruz. Tasarım aşamasında tamamen sizlerin isteklerini dikkate alıyoruz. Bu tasarımı hayata geçiren imalat sürecini sizler için eziyet olmayacak şekilde planlıyoruz ve en kısa sürede teslimatımızı gerçekleştiriyoruz. Bu işi yapan çoğu şirketlerin aksine profesyonel ve memnuniyet garantili işler yapıyoruz. BAKİ YAPI için sizlerin memnuniyeti en önemli referansımızdır.

Avcılar Tadilat – Tamirat ve Dekorasyon Kapsamında Hangi İşleri Yapıyoruz?

BAKİ YAPI, Avcılar tamirat ve dekorasyon işleri kapsamında aşağıdaki işleri yapmayı taahhüt eder:

 • Ev, ofis ve iş yeri tadilatı
 • Banyo ve mutfak tadilatı
 • Seramik/granit işleri
 • Parke işleri
 • Kartonpiyer/stropiyer işleri
 • Alçı, alçıpan ve boya-badana işleri
 • Elektrik tesisatı işleri
 • Sıhhi tesisat işleri
 • Mekanik tesisat işleri
 • Duvar yıkım/yapım işleri
 • Mobilya işleri

Avcılar tamirat – tadilat ve dekorasyon işleri kapsamında en uygun fiyat garantisi, müşteri memnuniyet garantisi ile BAKİ YAPI, ücretsiz keşif ve bilgi almanız için aramalarınızı bekler.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir