AVCILAR ÇATI AKTARMA

Avcılar çatı aktarma işlerinizde, eskimiş ve yer yer çökmeye başlamış çatıların, kırılmış kiremitlerin değişimi, ya da farklı bir kaplama malzemesi ile yenilenmesi işlemlerinde BAKİ YAPI olarak hizmetinizdeyiz. Sadece çatı aktarma konusunda değil, çatı izolasyonu, çatı tamiratı ve çatı ustası konularında da aradığınız tüm hizmetler sizleri bekliyor. Artık kiremit gibi eski ve ağır olan kaba malzemeden kurtulmak ve yerine en modern ve en yüksek kalitedeki kaplama malzemeleri ile çatınızı yenilemeniz için sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Avcılar Çatı Aktarma
BAKİ YAPI Avcılar Çatı Aktarma

Avcılar Çatı Aktarma Hizmetlerimiz Nelerdir?

Eski tip ahşap taşıyıcı elemanlardan oluşturulmuş çatıların zamanla taşıma gücünü kaybetmesi, eskimesi sonucu bu elemanların yenilenmesi, sağlamlaştırılması ve hatta yerine metal ve boyutça daha küçük elemanlarla değiştirilmesi gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Bunun yanında dolmaya başlamış çatı derelerinin temizlenmesi ve zarar görmüş iniş borularının uygun çapta yenileriyle değiştirilmesi gibi ihtiyaçlarınızda garantili çözümler üretmekteyiz. Çatı tamir ustaları ve çatı aktarma ustaları, kısacası çatı ustası arayışınızda aradığınız noktadasınız.

Eskimiş çatıların yenilenmesi, çatı kiremiti gibi eski ve ağır malzeme yerine hafif ve daha kullanışlı çatı örtü malzemeleri ile çatı izolasyonu işlerinin yapılması gibi işlerinizde bizlere ulaşabilidsiniz. Mevcut çatınızın yükseklik değişimlerinde hızlı ve ekonomik çözümlerle sizlere hizmet veriyoruz.

Tam da bu noktada yıpranan çatılarınızın taşıyıcı sistemlerini yeniliyoruz. Çatı örtüsü olarak dilediğiniz malzemeden en kalite malzeme ve işçilikle çatınızı kapatıyoruz. Çatı aktarma, Avcılar çatı imalatı konularında da profesyonel iş gücü ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz.

Eskimiş çatılarınızın onarımı ve çatı izolasyonlarınızın yenilenmesi konularında sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Avcılar çatı ustası ve Avcılar çatı izolasyonu konularında sizlere gereken desteği en uygun koşullarda vereceğimizden şüpheniz olmasın. Yağış etkilerini evlerinizde yaşamak istemiyorsanız düzenli çatı bakım ve onarım işlerinizi aksatmadan yaptırınız.

Bizlere 7/24 ulaşabilir ve ihtiyacınız olan zamanlarda bizlerle çalışabilirsiniz. BAKİ YAPI olarak Avcılar çatı aktarma ve tamir işlerinizde sizlerin yanınızdayız.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir