AVCILAR BANYO TADİLATI

BAKİ YAPI, Avcılar banyo tadilat konusunda da engin tecrübe ve bilgileriyle sizlere hizmet vermekten onur duyar. İşin ehli iş gücümüz ve yönetim kadromuzla banyo tadilatı konusunda hizmetinizdeyiz.

BAKİ YAPI Avcılar Banyo Tadilatı

Avcılar banyo tadilatı konusunda, banyo tadilatı ve banyo dekorasyonu işlerinizi, sizlerin zevk ve tercihlerinize göre tasarlama ve hayata geçirme faaliyetini yapmaktayız. Banyo tadilatı konusunda Avcılar ilçesi veya civar ilçelerde faaliyet gösteren Avcılar banyo tadilatı firmaları arasında güvenilir olan firmayı bulmak zorunda kalacaksınız. Bu banyo tadilatı yapan firmaların içerisinde hem kadromuzla, hem yaptığımız işlerle fark yaratma gayesiyle sizlerle tanışma arzusundayız. Tamamı mühendis ve mimarlardan oluşan eğitimli iş gücü kadromuzla ve işinde tecrübeli ve işin ehli iş gücü kadromuzla bu konuda siz müşterilerimizin memnuniyetini ve vereceğimiz tekliflerimiz de en uygun fiyat garantisi ile banyo tadilatı işlerinize talibiz.

Evlerimizin eskimiş banyolarını yenilemek ve en gösterişli ve modern çizgilere kavuşmak için Avcılar Banyo Tadilatı konusunda BAKİ YAPI hizmetinizdedir.

Eskimiş ve yenilenmesi elzem duruma gelmiş banyo ekipmanlarınızı, banyo mobilyalarınızı ve artık hem demode olmuş hem de artık tehlike arz eden duvar seramiklerinizi değiştirmenizin vakti gelmiş de çoktan geçiyor olabilir. BAKİ YAPI, Avcılar banyo tadilatı konusunda sizlere her türlü hizmeti özel ayrıcalıklarla sunmayı sabırsızlıkla beklemektedir.

Avcılar Banyo Tadilatı Fiyatları

“Avcılar banyo tadilatı fiyatları nedir?” veya “Avcılar banyo tadilatında işçilik fiyatları ne kadardır?” sorularının yanıtlarını vermek oldukça zordur. Çünkü banyo tadilatı kapsamında kullanılacak malzemenin kalite ve cinsi bu fiyatı doğrudan etkilemektedir. Bir banyo tadilatını 5.000 TL gibi bir rakama bitirebileceğiniz gibi bu rakam 30.000 TL’ nin üzerine de çıkabilmektedir.

Avcılar Banyo Tadilatı Kaç Gün Sürer?

Avcılar banyo tadilatı kapsamında tadilat süresi 5 – 15 gün arası değişim göstermektedir. Seramik altı şap ve sıvaların durumu, tesisat taşıma işlemleri bu süreyi etkileyen başlıca etkenlerdendir.

Avcılar Banyo Tadilatı Nasıl Yapılmaktadır?

“Banyo tadilatı veya banyo dekorasyonu nasıl yapılmaktadır?” sorusunun cevabını vermeye çalışalım:

  • Öncelikle banyonuzun mevcut dolap, musluk, vitrifiye elemanları, duşakabinleri gibi eşyalar sökülerek dışarı alınır.
  • Mevcut seramik ve fayanslarınız kırılır. Dışarı atılır.
  • Tesisatların durumunun kontrolü ve yapılacak değişikliklere göre deplasesi yapılır.
  • Mevcut sıva ve şapların kontrolü yapılır. Uygun değilse bunlar yenilenir.
  • Daha sonra seçimi yapılan seramik ve granitlerin döşenmesi işi yapılır.
  • Seçilen mobilyalar ve duşakabinin montajı yapılır. Montajı yapılacak diğer vitrifiye elemanları da yerlerine takılır.
  • Tavan sistemi asma tavan ve ya farklı türdense bunun imalatı yapılır.

Avcılar banyo tadilatı hususunda ücretsiz keşif ve bilgi için iletişim kanallarımızdan BAKİ YAPI yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir