AHŞAP ATÖLYESİ

BAKİ YAPI olarak ahşap atölyemizle sizlerin karşısında yeni bir hizmet koluyla daha bulunuyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaşam alanlarımızın hemen her alanında, özellikle de bahçe gibi peyzaj alanlarımızda sizlere hizmet vermek üzere peyzaj konusunda yaptığımız işlerimize tamamlayıcı bir iş kolu olarak hali hazırda küçük ölçekte çalışmalarına devam eden ahşap atölyemizde büyük ölçekte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ahşap saksı konusunda da hızlı üretim ve temin konusunda hizmetinizdeyiz.

BAKİ YAPI olarak, sektörün güven ve dürüstlük eksikliklerine en doğru cevabı veren hizmet politikalarımızı ahşap atölyesi bünyemizde yapmakta olduğumuz tüm işlerimizde de yerine getirmekteyiz. Profesyonel yönetim kadrosu, son teknolojik üretim sistemleri ve garantili işçilik ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Ahşap Atölyesi Kapsamında Hangi İmalatları Yerine Getirmekteyiz?

BAKİ YAPI olarak, ahşap atölyesi imalatları kapsamında birçok imalat gerçekleştirmekteyiz. Bu işlerimizden bazılarını şu şekilde sıralamamız mümkündür:

  • Ahşap Deck
  • Ahşap Doğal Kütük Sehpa
  • Ahşap Köpek Kulübesi
  • Ahşap Küpeşte
  • Ahşap Piknik Masası
  • Ahşap Saksılar
  • Ahşap Ardiyeler
  • Ahşap Çitler

Ahşap Saksılar

Beylikdüzü ahşap saksı, Avcılar ahşap saksı, Büyükçekmece ahşap saksı konularında hizmetinizdeyiz.

Evlerinizin balkonlarında, teraslarında, iş yerlerinizde, bahçelerinizde kullanabileceğiniz en şık ve en ekonomik saksı modelleri konusunda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Ahşaptan saksı imalatı ve satışı konusunda bizlere sormadan hareket etmeyiniz.

Ahşap konusunda hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Ahşap Deck, Ahşap Doğal Kütük Sehpa, Ahşap Köpek Kulübesi, Ahşap Küpeşte, Ahşap Piknik Masası, Ahşap Saksılar, Ahşap Ardiyeler ve Ahşap Çitler gibi bir çok konuda, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Bahçeşehir, Florya gibi yakın ilçeler başta olmak üzere, İstanbul’un her bölgesine ürünlerimizi gönderebiliyoruz.

Hangi ilçelerde hizmet vermekteyiz?

İstanbul ili genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekle birlikte lokasyonumuz dolayısıyla özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bakırköy, Florya ve yakın ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. BAKİ YAPI iletişim numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir